Şimdi Ara

Telefon seçimi konusunda bi kaç soru?(özellikle wifi özellikli 3G ve pdf okuyan)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon alma konusunda çok sıkışık bir pozisyonda kaldım yardımlarınıza ihtiyaç duyuyorum .
    samsungun 5233 starı wifi ye taşıması nokianın 5800xm le karşılaştırmama sebep oldu.(fiyat bakımından)
    bundan önce kullandığım telefonlarda kamera hevesimin en fazla 2 ay sürdüğünü hatırlamam fiyatı 399 tl ye düşen İphonu kafama düşürdü.3g konusunda alsam kaçkere kullanırım konusunda samsung 5233w daha çok bana yaklaştırdı.Bundan önce Sonyercsn dan başka telefon kullanmayışım hepsini allak bullak etme noktasına taşıdı.

Ne sıklıkla Wi fi kullanıyorsunuz?
    Wi fi ye bağlanırken dış mekanlarda olumlu sonuçlar alabiliyormusunuz?
    Bağlantı süreniz en çok ne kadar oluyor ve hız konusunda adsl arasındaki karşılaştırmanız?
    Telfonda ne sıklıkla görüntülü görüşme yapıyorsunuz?
    Telefonda oyun program çalıştırma ve çeşit bakımından marka ne olmalı?
    Word.exel.pdf dosyalarını verimli bir şekilde okuyabiliyormusunuz?
    Kilitlenme sayfanın yavaş açılması sorunları oluyormu?
    Uzun süreli video izlerken en iyi verim alabileceğimiz telefon?
    Dokunalımmı tuşlayalımmı oyun oynarken hangisi zevk verir ?
    Dokunmatik ekranlarda tepki konusunda ekrana seri giriş konusunda nokia mı samsung mu daha iyi ?

Ben kısaca telefonda hayli uzun süren ev iş yolculuğum sırasında videoları rahat dinleyebileceğim.Bir Cafeye oyurduğumda wi fi beleşçiliğini sonuna kadar sömürebileceğim.Word exel pdf dosyaları halindeki sınav sorularıma rahat bir şekilde çalışabileceğim.Aklıma gelen bir notu rahat bir şekilde telefona girebileceğim.Bir telefon arıyordum ve 5800XM bunlara iyi cevap veriyodu.Ama piyasada eş özellikte ucuzlayan telefonlar kafamı iyi araladı ..Bu açıklığı kapatma konusunda yardım rica ediyorum sağlun.(bütçe 500 tl )

• samsung i8910 sahibiyim yazılım bakımında nokia öneriririmn
  • yazılım derken fw
  • dosya okuyucu ortam oynatıcı gps gibi iş kolaylaştırıcı yazılımlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.