Şimdi Ara

TELEKOM KIYAĞI....!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TÜRK TELEKOM'DAN INTERNET SERVİS SAĞLAYICILARINA PROMOSYON

Şirketimizle yaptığı sözleşme kapsamında ADSL hizmeti sunan tüm Internet Servis Sağlayıcılara 1 Şubat – 30 Nisan 2007 tarihleri arasında yapacakları abonelikler için, aboneliğin 24 ay boyunca sürmesi koşuluyla 24. aya ait kullanım ücreti (varsa kota aşım ücreti dahil olmak üzere) alınmayacaktır. Uygulama kapsamında Internet Servis Sağlayıcı tarafından yapılan aboneliklerin 24 aylık süre dolmadan sona ermesi halinde söz konusu promosyon uygulanmayacaktır.

Bu indirimli uygulamadan yararlanmak isteyen Internet Servis Sağlayıcıların Şirketimize başvurmaları gerekmektedir.

ŞİMDİ BU NE DEMEK OLUYOR??? BÖYLE BİR DURUM VARSA İPTAL ETİRİP YENİDEN BAĞLANTI İSTERİM

• 24'üncü aya kadar bekleyeceksin ki sınırsız kullanasın, hey yavrum promosyon anlayışına bak
    Telekom'un kampanyaları da turkcell'inkilere benzemeye başladı resmen
  • YA benim bu yazıdan anladığım..şimdi bu promosyona katılırsan; 24 ay kota aşımları dahil sınırsızmış gibi kullanıyorsun..hiç para almıyor.tek şartı 24 ay boyunca bu sözleşmeden çıkmamak..yani sürekli kullanıcı arıyor kendine..yoksa ben mi yanlış anladım?
  • Yanlış anlamışsın evet , sadece 24. ay sınırsız kullanabileceksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.