Şimdi Ara

Telekomun yeni taktigi igrenc..! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o özel tarifeyi .................. bıktım valla , daha önce limitsiz 512 kullanıyodum acaba ordan kalan bi garez durumu mu var acaba
  • bir telekom mağduru daha
  • herşey bi yana bu kota olayı bi saçmalık internete sansür gibi bişey bu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^AHMET^^

herşey bi yana bu kota olayı bi saçmalık internete sansür gibi bişey bu..

kesinlikle haklısın
  • Bugün ayın 24'ü, ve kota sayfası hala 18'ini gösteriyor
  • Herkes aynı sorundan müzdarip fakat bunlara alışmamız lazım.TT tek olduğu sürece bunları çekicez
  • Bu konuyla ilgili türk telekom a mail attım bakalım ne cevap verecekler. Benimkide tam 6 gündür güncellenmiyor zaten ya geçtim yada sınırdayım ama kullanmaya korkuyorum net' i.
  • böyle yüzsüzlük olmaz walla. ttnete demediğimiz bırakmıyoruz ama adamlarda tık yok.
    insan tepki verir yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: bixici

Bu konuyla ilgili türk telekom a mail attım bakalım ne cevap verecekler. Benimkide tam 6 gündür güncellenmiyor zaten ya geçtim yada sınırdayım ama kullanmaya korkuyorum net' i.

adamlar tınlamıyo bile.bende daha önce mahallemizde niye adsl yok diye mail atmıştım ses çıkmadı
  • Telekoma gecen gun mail attim ve yapmadigim halde kotamin cok hizli ilerledigini soyledim cevap aptal bir kac yazi yazmislar sanki benim ne yaptigimi benden daha iyi biliyorlarmıs gibi bir diyet listesi yollamislar.Gerci o listeyi ciktidan alip rulo yapilmis bir sekilde onlara gondermek geldi ......
  • 25inden sonra kota sayfası ya açılmıyor yada dediğin gibi geriden geliyor. +
  • ya arkadaşlar biz bir hizmet alıyoruz ve hizmetin karşılığında para ödüyoruz bunlar sonuçta bize bedava vermiyorlar ki böyle saçmalamaya ne hakları var bizim de hakkımızı aramamız lazım sonuçta bir çok kişi
    bu yüzden fazla para ödemek zorunda kalacak ondan sonra ne kadar itiraz etseniz de o parayı ödemek
    zorundasınız lütfen biraz duyarlı olalım ve hakkımızı burada değil Telekoma gerek mail atarak gerek direk
    binalarına,şubelerine giderek tepkimizi gösterelim adamlar tabi biz böyle davrandıkça istedikleri gibi at
    oynatıyorlar yarın tamamen sayfayı kapatsalar ben aldığım paraya bakarım deseler ne olacak???
    Bizim insanlarımız biraz saf mı desem yoksa biraz unutkan mı desem bilemiyorum Avrupada olsa biraz
    elektrik kesilse veya bir hizmette aksaklık olsa adam direk kimseden çekinmeden tepkisini koyuyor benzine
    zam geliyor adam arabasına binmeyerek protesto ediyor bizde tam tersi zam geldikçe adam daha çok biniyor
    yani bizde sırf bu olay yüzünden dolayı değil bütün sorunlarda hakkımızı aramıyoruz korkarım bu durumda
    üstümüze daha çok binerler

• Sınırlı kullanmıyorum ama genellikle bende bakarım.Bende de kaç gündür sistem hatası diyor.Bizim kotayı hesaplayamıyor
  • bende hala 22 sini gosteriyor.

• Beyler kota sayfasında bi arıza var sakata gelmiyim diye pazartesiden bu yana interneti açmadım..
    pazar akşamı kotaya bakyım 2.1 girmediğim süre içerisinde olmuş 2.4..nasıl oldu acava?
    En son güncelleme 24'ü..bu ay olduğu gibi 5 gün geriden geliyor.(yada geriden gelmiyor, sadece tarih yanış)
    Belli oldu telekom bu ay patlatmayı kafaya koymuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LSG -- 29 Aralık 2006; 17:08:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.