Şimdi Ara

Telemachus'ta (Elyos) Kinah Satılır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben sattım hepsini ilk satışı yaklaşık bir hafta önce yapmıştım herhangi bir ban olmadı. Anlamadığım şey illegal diyip duruyorsun sen ne arıyorsun çar , karakter satış bölümünde illegal onunda satışı yasak ispatlayabilene ;) Goldceo , thepowerlevel gibi sitelere satış yapabiliyorsunuz arkadaşlar 120M kinahı 90 $ a rahatlıkla satabilirsiniz biraz pazarlıktan sonra arkadaşların yasak dediğine bakmayın siz kimse müneccin değil istediği gibi girip oynar kasar kastığınıda satar lafla olmuyor o işler ispatlamak lazım block yiyip açtırıyorlar ban yiyip açtırıyorlar ama ortada ne mail var ne yazı ne yazdında açtırdın diyoruz onlarada cevap yok ayda 25 lira verirsin bir yere kadar verirsin arkadaşım ben böyle satarım 1 yıllık parasını çıkarırım kafam rahat olur ;) para ödeme derdim olmaz oyundan hem kazanmak hem oynamak kadar zevk veren birşey yoktur. Dediğim sitelere kinahlarınızı satabilirsiniz onların öyle block ban dertleri yok maşallah hiçte düşünmüyorlar parayı yatırıyorlar neden acaba ? NcSoft bir tek acemiyi blockladığı için olabilir mi ? :)) gerçi oda bilmiyor ban ve bloğun ne olduğunu yıllardır oynamış öğrenememiş öğrenmen için ban yemene gerek yok oyun şartlarını okusan yeter o kadar ingilizcen varsa tabi...Kinah kalmadı forumdanda 2 arkadaş aldı teşekkürler problem varsa yazsınlar .... Kapağı kapatırlar hiç olmazsa ;)

• Benim oyundan maddi amaç beklememen seni neden geriyo şimdi? Aion bölümü ölü DH de konuların çoğuna baktım.Oyunda sadece kinahtan ban/block yiyen ben değilim aç gözünü etrafına bak bi konuya yazanda olmuş.6-7 ay önce olan olayı neden tutıyım elimde. NCsoft un sitesinden bakabilceğim bir yer varsa koyıyım.Ben kinahı aldıktan sonra bir gün yada iki gün sonra cezalandırılmadım aradan 1-1,5 ay gibi zaman geçmişti.Attığım mesajdada oyunda yeni olduğumu diğer oynadığım online oyunlarda bunların yasak olmadığını belirttim,acc. un açılması halinde tekrarlamıcağımıda söyledim 1 hafta boyunca aynı mesajı atınca açıldı.Hala aynı boş laf.Kinah satıyosun altına almak block/ban nedenidir yazcak halin yok dimi güzel kardeşim?Mesajı olurda bir gün bulursam merak etme direk buraya şapıttırcam hadi bak dalgana
  • bu facebooka gir ve telefon numarası at arıcam kinah lasım yeniyim telemacrusta sitikara@hotmail.com mailli faceye mesaj gönder
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.