Şimdi Ara

'The Available' - Sylvanas'taki Türk Guildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar yeni başlamayı düşünenler için yeriniz nedir.Şahsen oyuna yeni başlayacağım slylvanas serverinda ihtiyaca göre rogue veya priest de olurum.Sadece oyunun tadını çıkarmak ve güzel sohbetler kurmak istiyorum.Başarılar dilerim.
  • Bence silvermoon gibi daha fazla türk oyuncunun bulundugu server a geçiş yaparsanız en iyi gibi bir şansınız olur. bunun dışında Alliance olupta türk oyuncu sayısı zaten kısıtlıyken kolay gelsin diyorum :) başarılar.
  • yoomilk Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Tabikide aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açık. Sadece bizimle birlikte progress yapmak için bazı kıstaslara uymak gerekiyor.
    Nedir bunlar
    -Classına hakim olmak.
    -Raid zamanlarımıza çalışma veya okul hayatının uygun olması.
    -Eventlara düzenlilik.

Bunların dışında tabi bize lazım olan classlar bu duruma uyuyorsa katılım aşaması çok daha hızlı oluyor.

Tabi yeni başlayan birisi olarak öncelikle leveling ve karakterini öğrenme sürecin olacak, bu süreçte guilddeki o classa sahip arkadaşlardan gerekli tüm yardımı alırsın, sohbet ortamı güzel.
    Bunun dışında WoD geldiği zaman bizim raid zamanlarımız (Sitede mevcut) sana uyarsa ve karakterine hakim olursan raidlere de davet alırsınız.

İyi oyunlar.
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle selamlar,
    Yorumunuz ve başarı dileğiniz için teşekkürler.

Sylvanasta da yeteri kadar Türk topluluğu var. Bizim kadromuz da tamamlanmak üzere. Raidlere katılım isteği WoDun bize sunduğu 10-30 kişi arası raid yapma imkanının üstünde.
    Tabi devamlılık ve classa hakimiyet söz konusu o yüzden hala bir kaç eksiğimiz var.
    En iyi Alliance olma hedefi olan kısa vade hedefimiz de burada da gayet mümkün.

İyi oyunlar.
  • Özellikle sitenizi çok başarılı buldum. Oyunda da en az siteniz kadar başarılı olmanızı dilerim.
  • Çok sağol
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.