Şimdi Ara

The Magnificent Seven - 2016 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadro güzel, oyunculuk iyi, film de görülmeye değer. İlk yarısı biraz durgun geçse de sonlara doğru enfes bir hal alıyor. Western filmi severler mutlaka izlemeli.
  • düştü düştü düştü hemde 1080p
  • Filmi az önce bitirdik. 2016 yılının çöpleri arasından hızla sıyrılarak kalitesini ortaya çıkaran bir film olmuş. Fena değil. Şahsen Western meraklısı değilim ancak forum da dahil birçok Western hastası insan biliyorum. İşte onların ağızlarına bir kanavoz bal çalacak şekilde bir film olmuş. Öte yandan filmde birçok sahneyi önceden tahmin edip tutturdum. Bildiğim kadarıyla da müneccim değilim. Bu da demek oluyor ki film klişe sahnelerle dolu. Ama bu yoklukta filmin epey gideri var. İzlenecek bir şey arayanlar bu filmi mercek altına alsın. Tabi göz mercekleriyle... İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 11 Aralık 2016; 5:34:07 >
  • OLMUŞ!

Güzel filmdi, en sonunda uzun zamandır izlemeye değer bir film gördüm..

Tek eksisi

200 Atlı geldi, 2000 atlı felan öldü galiba.. Kimse de vurduğunu ıskalamıyor nedense..

İzleyin, çok eleştirecek şey aramayın. Oldukça iyi yani.
  • Guzel filmdi.. D.washington olmasi yetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yer yer sıkan yerleri olsada ben izledim beğendim.
  • Düşmüşse yerden kaldırma zamanı gelmiş demek ki...

Kurosawa Usta'nın Yedi Samuray'ı ve muhteşem kadrolu Muhteşem Yedili'yi çok severim. Bakalım bu da bir tad bırakacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denzel Washington çok kaliteli bir aktör. Kendine has bir duruşu var. Buradada belli oluyor. Western filmlerini özlemişim. Orjinal seriye sadık kalmaktansa kendi çizgisinde gitmiş. İyide olmuş. Yoksa bol bol kıyaslanırdı. Kadro zaten mükemmel, gayet güzel bir film. Beğenmediğim 2 nokta :

>kızılderiliyi görüyorlar, adamda silah bile yok, oku bile sırtında. Gördükleri an hepsi silahını adama tutuyor. Adam parmağını oynatsa delik deşik edecekler. Sanki terminatör var karşılarında

>Filmin köy baskını sahnesinde aksiyon çok basit ve uzun kaçmış. Oyunlarda hissettim kendimi. herkes herkese ateş ediyor. Biraz daha kısa ve kaliteli olabilirdi.
  • Fena film değildi. Fakat şu son zamanlarda artan, her ırktan ve cinsiyetten insan koyma furyası ne zaman bitecek çok merak ediyorum.
  • filmi izlemeye başladığımda şöyle dedim : django ya nasıl da benziyor?
    ortalarına gelince şöyle dedim: yedi samuraya nasılda benziyor
    sonuna geldiğimde şöyle dedim : güzel bir senaryoya kadroya ancak bu kadar KÖTÜ bir son olur

savaşa öyle bir hazırlandılar ki sanırsın orduyla savaşacaklar. 100-200 kişi gelecek sanki. gelenler 50 kişi zaten 10 tanesi geride kaldı. o kadar bomba kurşun tuzağa rağmen filmin sonuna kadar öldür öldür bitmedi 50 adam. bütçeden kısacaz diye böyle bir filme böyle bir son yakışmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Denzel Washington çok kaliteli bir aktör. Kendine has bir duruşu var. Buradada belli oluyor. Western filmlerini özlemişim. Orjinal seriye sadık kalmaktansa kendi çizgisinde gitmiş. İyide olmuş. Yoksa bol bol kıyaslanırdı. Kadro zaten mükemmel, gayet güzel bir film. Beğenmediğim 2 nokta :

>kızılderiliyi görüyorlar, adamda silah bile yok, oku bile sırtında. Gördükleri an hepsi silahını adama tutuyor. Adam parmağını oynatsa delik deşik edecekler. Sanki terminatör var karşılarında

>Filmin köy baskını sahnesinde aksiyon çok basit ve uzun kaçmış. Oyunlarda hissettim kendimi. herkes herkese ateş ediyor. Biraz daha kısa ve kaliteli olabilirdi.

silahı ızılderiliye çekmiyorlar. eğer bir tanesi burada ise hepsi burada dır diyor yanı etrafımız çevrilmiş olabilir diye dikkat kesiliyorlar

ikinci dediğine bende katılıyorum zaten bir üst yorumda detaylı söyledim

• Bir western sever olarak şunu diyebilirim
    Olmamış
    Hele Denzel başrolde hiç olmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pop-corn tadında olmuş, çok fazla dandik film çıktığı için bu film biraz daha güzel kalıyor... Seyredilebilir bir film olmuş ama öyle ahım şahım bir sanat eseri de değil...
    Dünya'ya; bakın biz ırkçı değiliz mesajı vericez diye kadroyu birleşmiş milletler toplantı salonu gibi doldurmaktan bir bıkmadı Amerikalılar...
  • Kaliteli film kıtlığında iyi gidiyor böylesi. Süper kahraman enflasyonunun olduğu günümüzde , çok üst seviye olmasa da nefes almamızı sağladı. Çocukluğumuzun pazar sabahlarına selam çaktık
  • tr ses dosyası çıktı
  • film güzeldi. sıkılmadan bir solukta izledim. lakin, Denzel abimiz bu role pek gitmemiş gibi.
  • Ne cok kotu ne cok iyi 10/7 bence.
  • Güzel film. Seven samurai filminin holywood versiyonu. O filmi izleyeceğinize bunu izleyin, çok daha akıcı ve zevkli. Denzel gitmemiş bu role. 7/10
  • Beğendim güzel filmdi bence.
  • Komançi ve Billy iyiydi. Haley Bennett'da oldukça vahşiydi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.