Şimdi Ara

The Simpsons (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Magical Zero

Neden uyduya kalktı ki ya

Ne uyduya kalktı?
  • Homer Homer Homer
    Tam benim kafadan yav
  • ne zaman denk gelsem izlerim çok güzel bir çizgi dizi en iyiside HOMER SİMPSON
  • Homer tabii ki... Diziyle ilgili şöyle bir haber var.

Manchester United' tan bomba transfer: Homer Simpson

Dünyaca ünlü çizgi karakter Homer Simpson bu sezon İngilizlerin ünlü takımı Manchester United' ta forma giyecek!

İSTANBUL- Tüm dünyada ilgiyle izlenen Simpsons Ailesi' nin yeni bölümlerinde baba Homer Simpson ailesiyle birlikte çıktığı İngiltere seyahatinde PremiereLig' de mücadele eden ve dünyanın en güçlü futbol takımları arasında gösterilen Manchester United' ta forma giyecek.

The Simpsons

Homer Simpson yeşil sahalardaki marifetlerini sergileyecek.

FAZLA KİLOLARINI VERECEK

Simpsons' ın yapımcıları, Homer' ın fazla kilolarını vermesi için böyle bir senaryoda karar kıldı. Simpsons tutkunları, bu sezon Homer' ı Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney ve Rio Ferdinand gibi dünyaca ünlü futbolcularla aynı forma altında mücadele ederken izleyecek. Homer' ın takımdaki ismi ise Ronal-D'oh olacak.

Yapımcılar, Amerikalıların geçmiş senelere göre futbolla daha iç içe olduğunu ve David Beckham' ın ABD liginde oynamasının da bunun bir sonucu olduğunu belirtirken şu sözleri kaydetti:

''Simpsons yapımcıları olarak ailenin İngiltere tatilini futbolsuz izleyiciye sunmazdık. İngiltere demek futbol demek ve Manchester United' da bu ülkenin en tanınmış takımı. Verdiğimiz kararın doğru olduğuna inanıyoruz.''

İLK DEĞİL

Milyonlarca insanın ilgiyle takip ettiği Simpsons Ailesi' nde daha önce Elizabeth Taylor, David Beckham ve İngiltere Eski Başbakanı Tony Blair gibi ünlü isimler canlandırılmıştı. Homer' lı Manchester United' ın maçları İngiliz Kanal 4 televizyonunda yıl sonuna doğru izleyiciyle buluşacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

O ne demeq öle... fizibilite tarzı bishi olmush be hojam....

Bu ne yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

quote:

Bu ne yaa

Bu arkadaşların dilini FBI bile çözemedi bütün dünya uğraşıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

quote:

Bu ne yaa

Bu arkadaşların dilini FBI bile çözemedi bütün dünya uğraşıyor.

ben söliim "o ne demek öle fizibilite tarzı bişey olmuş be hocam

• quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

ya filminde bi sahne var.koptum

şimdi şehir böyle camdan dev bir kalkanın içinde hapis durumunda kimse dışarı kaçamıyo.ve patlamasına 10dkdan 8dk kalmış saatili bir bomba tüm şehri havaya uçurabielcek güçte.kimse bişey yapamıyo homer da dahi...homer "ne yaptıysam sonra hiç bi işe yaramıo" diyo ve bombaya tekme atıo bombanın süresi 8dkdan 4 dk'ya düşüyo herkes bi panik bi panik filmde böyle sürüyle makara sahneler var.bu bahsettiğim sineması cnbc-e deki bölmülerinden değil tr dublajdı.ama dublaj deyip geçmeyin sesler çok iyi oturmuş.

Bence dublaj başarısızdı.

• quote:

Orjinalden alıntı: yy_061

quote:

şimdi şehir böyle camdan dev bir kalkanın içinde hapis durumunda kimse dışarı kaçamıyo.ve patlamasına 10dkdan 8dk kalmış saatili bir bomba tüm şehri havaya uçurabielcek güçte.kimse bişey yapamıyo homer da dahi...homer "ne yaptıysam sonra hiç bi işe yaramıo" diyo ve bombaya tekme atıo bombanın süresi 8dkdan 4 dk'ya düşüyo herkes bi panik bi panik filmde böyle sürüyle makara sahneler var.bu bahsettiğim sineması cnbc-e deki bölmülerinden değil tr dublajdı.ama dublaj deyip geçmeyin sesler çok iyi oturmuş.

Bencede pek iyi değildi ama ne olursa olsun severek izledim.

Özellikle homerın bartla çatıdaki yarış muhabbetine çok güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s£stavina -- 13 Mart 2008; 11:56:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

quote:

quote:

"Sen Krusty Burger'a gidip geri gelemezsin.
    Amaaa çıplak."

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

quote:

quote:

"Sen Krusty Burger'a gidip geri gelemezsin.
    Amaaa çıplak."

baba-oğul sevgisi bu olsa gerek

• Dünkü böLüm harikaydı ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.