Şimdi Ara

thieflerin korkulu rüyası hunter thiefler dikkat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • na budur olay adam zaten bizans ordusunu çelme takarak yok ediyodu thieflere tükürür artık
  • ya bide bunu isyatareu yala karşılaştırın yaw
  • abi kopmuşuz ya ellerine sağlık

olum bide bu 5 ok atışını yaparsa allahım önünde ne strci kalır ne LvL 99 zu kalır...

• he la bu bi ok atıyo 8 str yi devirio
  • allahtan thief değilm babele de geliyomu bu cüneyt
  • tabiki gelio
  • olm oasısde gordum adam ok skili açmış ama elinde bow yok eliyle fırlatıyo 5 tane ok 5 k vuruyo hepside.
    hele kızdımı bide bu babam için bu da anam için combosunu bi çekiyo olay bitiyo.
    geçen 30-40 tane bizans lı thief koşturuyodu sonra bi sıçradı bu, thief ler cuneyt nerde diye araken bi de baktılar onlerine duştu bi nuke attı hepsine 50000 40 da yerde.
    sonra hepsine birden bi res verdi bi nuke attı bi daha yatırdı hepsini

çok guzel olmuş kardeş koptum yerlere duştum

• bu anam için bu babam için falan değil oyunda o vuruşlar critical şöyle diyor bu trade için bu yıktığın kervan v.s
  • Çok güldüm ya. Süper
  • la bune olum yerlere yattım ya

• Yarıldım resmen
    quote:

olm oasısde gordum adam ok skili açmış ama elinde bow yok eliyle fırlatıyo 5 tane ok 5 k vuruyo hepside.
    hele kızdımı bide bu babam için bu da anam için combosunu bi çekiyo olay bitiyo.
    geçen 30-40 tane bizans lı thief koşturuyodu sonra bi sıçradı bu, thief ler cuneyt nerde diye araken bi de baktılar onlerine duştu bi nuke attı hepsine 50000 40 da yerde.
    sonra hepsine birden bi res verdi bi nuke attı bi daha yatırdı hepsini

çok guzel olmuş kardeş koptum yerlere duştum
    Buna ayrı yarıldım

• siz cvp vermek için biras gec kalmışnıs galiba
  • Valla ya 3 hafta olmuş ben daha yeni görüyorum
  • biraz uğraşıp bunun videosunu yaparsanız irem'in hayalet sevgilim şarkısı gibi patlama yapar nette
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.