Şimdi Ara

THK Amatör Havacılık Kursları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kuruma bağış yapmadım. Kurum için her yıl pul satıyorum zaten her pul 1 lira,200 pul satmıştım. (şu an için konuşuyorum geçen yıl değil)
    15 gençkanat üyesi kaydettim, bunun haricinde son 4 hafta içinde 7 etkinliğimiz oldu onlara aktif olarak katıldım (yoklamada gözükmekte önemli)
    okulumda bu yıl karneden önce ocak ayında okul standı açarak tanıtım yaptım,broşür dağıttım. Birde kurumdaki yönetim okullara seminere gidiyor,bir nöbet çizelgemiz var durumu müsait olan gençkanatlardan (yönetimden gelen gençkanatlar ve lider hariç) her seminerde 2 kişi çağırılıyor o seminerlerden 2 tanesine katıldım
    Ayrıca model uçak ata modelini bitirdim,tekamül seviyeyi bitirdim,bunların elimde sertifikası var (bu kursları kurum binasının içinde verebiliyoruz) / gerektiğinde okuldaki öğretmenlere rehber öğretmen kursu vermeye gidiyoruz ben şimdiye kadar hiç katılmadım rehber öğretmen seviyesinde değilim.
    Ayrıca kurum şubemizde RC uçak simülatorü var,yakında bunun için eğitime başlamayı düşünüyoruz. (bu saydıklarımın hepsini ocak ayından itibaren yaptık)

• hero267 H kullanıcısına yanıt
    ah ah ne hevesle kayıt olmuştum 1 ayda 7 etkinlik yapmışsınız biz 5 aydır toplantı yapmadık du şimdi bir arayayım :) sana başarılar. @hero267
  • en son thk nın sitesinde bir yerde puanlama hakkında bilgi vardı merak ettiğiniz konu varsa bakın derim
  • orcdnz kullanıcısına yanıt
    puanlama hakkında bilgim varda benim sinirimi bozan istanbulun en merkezi yerindeki şube aşırı pasif. @orcdnz
  • yener44 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,sizi eklemek istiyorum ancak üye profiliniz görüntülenemiyor,beni eklerseniz iyi olur
  • Bu puanlama yıllık mi oluyor her yıl sifirlaniyor mu arkdaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.