Şimdi Ara

-----TIESTO IN ISTANBUL----- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ARMIN

quote:

Orjinalden alıntı: EmmO

Bilende bilmeyende tiesto da tiesto adamın doğru düzgün 7-8 parçası dışında dinlenebilecek parçası yok bence. Gitgide piyasa adamı olmaya başladı tiesto.

Bir Astral Projection, Astrix, Infected Mushroom gelsede Psy Trance e doysak.

Bilip bilmeden sıkmayın. Tiestonun son albümünü ve son turnelerinde çaldığı parçaları dinleyen biri olarak Tiesto bu sene çok büyük iş yaptığını söyleyebilirim. 7-8 parçası dışında dinlenebilecek parçası yok diyip saçmalamayın.

quote:

kara sahın

1 numaralı dj kim tiesto 2. se.Ya bende cok gitmek isterdim ama malum öğrenciyiz ve 150 ytl o zamana kadar bulamam artı eskişehirden istanbula gidiş geliş yol parası ve yeme içme bana en az 250 milyona patlar.
    Ama gidecek arkadaşlara taşkınlık yapmadan iyi eğleneler diliyorum.

-----TIESTO IN ISTANBUL-----

Tiesto hakkındaki yorumlarına katılıyorumda,armin için aynı fikirde değilim seninle,
    Evt yılın dj i seçilmiş olabilir ama bu en iyi olduğuna gelmez...
    İnsanlar farklı sound lardan hoşlanabilir,bana görede en iyisi Paul Oakenfold...

• @clubberrr

2007nin 1 numarası olup hemde en iyi olmadığına nasıl karar verebildin bilemiyorum fakat seninde söylemiş olduğun gibi insanlar farklı soundlar dinleyebilir, yani senin yada benim gibi ama bu sound farklılıkları Avb'nin en iyi dj olmadığı anlamına falanda gelmez.
  • quote:

@clubberrr

2007nin 1 numarası olup hemde en iyi olmadığına nasıl karar verebildin bilemiyorum fakat seninde söylemiş olduğun gibi insanlar farklı soundlar dinleyebilir, yani senin yada benim gibi ama bu sound farklılıkları Avb'nin en iyi dj olmadığı anlamına falanda gelmez.

Evt 1 numarası olmuş ama kime ve neye göre hangi kriterlere göre,,dediğim gibi olsun veya olmasın avb yide çok severim ve dinlerim,ama benim sound olarak en çok hoşuma giden paul dür..Zaten her zaman bu adamları canlı dinleme şansı olmuyor,geldikleri zamanda zevkle dinliyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

quote:

@clubberrr

Evt 1 numarası olmuş ama kime ve neye göre hangi kriterlere göre,,dediğim gibi olsun veya olmasın avb yide çok severim ve dinlerim,ama benim sound olarak en çok hoşuma giden paul dür..Zaten her zaman bu adamları canlı dinleme şansı olmuyor,geldikleri zamanda zevkle dinliyoruz...

Tabii abi Paul gelse gitmicemmi yani Bana göre Avb bu sene çok çok fazla haketmiştir 323. Asot setini yaptığı dönemde 2007nin DJ'i seçilmesi çok çok iyi oldu.

Herşey bi kenara. Sound Empire Tiesto da görüşmek üzere

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

quote:

@clubberrr

Tabii abi Paul gelse gitmicemmi yani Bana göre Avb bu sene çok çok fazla haketmiştir 323. Asot setini yaptığı dönemde 2007nin DJ'i seçilmesi çok çok iyi oldu.

Herşey bi kenara. Sound Empire Tiesto da görüşmek üzere

Evt sayılı günler kaldı konserede,,bi ara alışveriş yapmaya gitmem lazım...
    (Anladın sen onu)

• kapıda arama falan yapacaklar mı acaba ya. arama varsa boxerıma özel cep yaptırıcam da
  • Hiç gerek yok,,ben her sene gidiyorum,sadece beline falan bakıyolar yalandan oda,bıcak falan için,,zaten yedikule zindanlardaki konserinde içerde kendi görevlileri satıyolardı kendi gözlerimle gördüm,,sigara jelatininde çorabına koyarsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.