Şimdi Ara

TİGANA : 2 DOĞAN :3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tigananın futbol anlayışından şüphe ederim. Aslında Yönetimin suçu daha çok.

Runje. Konya maçında yediği gol akıllara zarar. Trabzon maçında kaç kere açılma açılmama arasında kararsız kaldı. Hantal bir adam ayrıca topu oyuna sokamıyor. Sakaryasporun kalecisi Colombianın As kalecisi, Cordoba yönetime önermiş maalesef Runje geldi bi dünya paraya, Sakaryanın kalecisi komik bir paraya oynuyor.

Kleberson. Bu adam çok cansız ve narin bir adam. Defansın önünde oynatılıyor ve savaşçı değil. Oynaması gereken yer sağ iç Delgado Riconun yanına koy iş yapar. Ancak kullanamıyoruz maalesef. Defansın önüne savaşçı benim köle diye tabir ettiğim adam lazım. Korayın bir kopyası veya Appiah tarzında. Hiç olmadı Giunti. Giuntiyi çok ararız daha.

Bakiyi özellikle mutlaka alınsın diyen Tiganadır. Rezillik ortada. Bakiden hiçbir Cacık olmaz, herşeyi hatalı. Adam tutamıyor, topu oyuna sokamıyor, taç bile atmaktan aciz. Mümünse oraya İ.Üzülmez geçmeli Sola Rico.

Ali Güneş kaç aydır oynamıyor, bu maçta ilk 11 de kadroda. Kapasitesi belli, Ali Tandoğan gibi adamla başlamak varken bu bir hatadır.

Nobre gibi adamı özellikle alın diyorsun Tigana, böyle büyük maçta yedek bırakıyorsun.

Bu tip yanlışlar Paris biletinin habercisidir. Takım takım değil. Lucescu zamanında defanstan oyun kurmaya başlıyorduk, Giunti Ronaldo gibi adamlar önünde Sergen. Hatta Cordoba bile asist yapardı. Şimdi top bizim orta sahaya geldimi Allah diyoruz.

Konya Denizli Trabzon maçlarında Beşiktaş şansa bulduğu gollerle gol atmıştır. Konya maçı ikinci yarısı hariç hep rakibi izledik, futbol yok. Hatta Fb Tr Kupası maçında 2-0 öndesin saldırsan farka gidersin belki, yine Fbyi izledik maç ne kadar riske girmişti. Cska maçlarından eli boş dönerse ve ligi Ocak ayında lider bitemezse Tigana (Yönetim tam yetki vermiştir) Ocak ayında seçim var olan olur artık.

• FB-GS maçından sonra GS'lılara söylediğim şeyi şimdi BJK'lılara söylüyorum;

6-7 yemediğinize şükredin.
  • Arkadaşlar bence burak forvette daha faydalı olur sadece biraz pişmesi lazım.
    sağ kanatta ise bana göre türkiyenin en iyi sağ açığına sahibiz ama adamı oynatmayıp resmen paslandırıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.