Şimdi Ara

TİGİ Matte Separation Wax Aldım.(Wax geldi,foto ekledim,yenileri de geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
7.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

hangi konuda hocam ? detayli olarak anlatirsaniz yardimci olurum.

Hocam ben kuruttuktan sonra wax ile şekil vermeye çalışıyorum ama pek de başarılı sonuçlar alamıyorum, sizin yönteminizde tam olarak ne yapıyorsunuz?
  • olajawun O kullanıcısına yanıt
    waxi sadece parmak uclarinla uygula onden geriye dogru parmaklarinla sekillendir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

waxi sadece parmak uclarinla uygula onden geriye dogru parmaklarinla sekillendir

Parmak uçlarınla uygularsan saç diken gibi olur youtube'dan by vilain veya american crew videolarına bakın saça hacim vermek için diplere sürüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim saclarim su ilk koydugun resimdeki ikinci adam gibi sadece 3 cm kadar kisasi geri kalan gorunum sekil hepsi ayni.Ben dedigim gibi sekillendiriyorum sacimi ve basarili sonuclar elde ediyorum ayni zamanda sacima pek zarar vermiyorum.Wax deriye ve sac kokune temas edince uzun surede buyuk zararlar verebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsaac Newton

Bu ürün TR'de kalmamış,hiç bir yerde satışı yok.
    Arkadaşın saçları da güzel olmuş.

sachane.com'da mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt.

quote:

Orijinalden alıntı: İsaac Newton

Bu ürün TR'de kalmamış,hiç bir yerde satışı yok.
    Arkadaşın saçları da güzel olmuş.

sachane.com'da mevcut.

Sağolasın.
    Bir tane daha sipariş verdim.
  • hocam üründen memnun kaldınız mı?

bir de benim saçlar düz ve sanırım ince zor şekil alıyor her yıkamadan sonra kabarır bu ürün bana gider mi ne dersiniz?

@Divx Planet
  • Lothlórien kullanıcısına yanıt
    benimsacim duz,ince,seyrek bu wax kesinlikle kalin saclilar icin lanet olasi 1 saat bile tutamiyor sacimi, toni guy matte putt daha iyi tutuyor, tigi nin uygulanmasi zor ama sactan kolay cikiyor kokusu guzel

• quote:

benimsacim duz,ince,seyrek bu wax kesinlikle kalin saclilar icin lanet olasi 1 saat bile tutamiyor sacimi, toni guy matte putt daha iyi tutuyor, tigi nin uygulanmasi zor ama sactan kolay cikiyor kokusu guzel

american crew fiber nasıl gider mi bizim saçlara?

@Markus Schulz

o biraz daha lifli ve elastik yapiyor suanlik sacima en iyi hdf gidiyor tek tek deniyorum ama illa bir tane alacagim diyorsaniz alin deneyin sac uzunlugu da onemli bir etken benim sacim 8-9 cm onu yanlar 4 cm yani biraz uzun, eger kisa orta saciniz varsa yeterli

• ince telli saça sahibim kestireli 1 hafta oluyor arkadaşınki gibi yanı ayırıp önleri kaldırıyorum üstleride arkaya doğru şekillendiriyorum hangi waxı denediysem olmadı sprey bile 1 saat tutuyor saçı günde 3 kere tigi matte sürüyorum sabah öğlen akşam üstü akşama yine bozulmuş oluyor lanet saçım
  • quote:

o biraz daha lifli ve elastik yapiyor suanlik sacima en iyi hdf gidiyor tek tek deniyorum ama illa bir tane alacagim diyorsaniz alin deneyin sac uzunlugu da onemli bir etken benim sacim 8-9 cm onu yanlar 4 cm yani biraz uzun, eger kisa orta saciniz varsa yeterli

o zaman bizim saça tigi matte mi fiber mi? Yoksa daha iyi önerebileceğin wax var mı?

tigi al fiber al diyemem cunku fiber in da pek farki yok, tigi ince telli sacin varsa tutmaz, fiber ise elastik goruntu verir kazik gibi sabitlemez senin yerinde olsam hdf arardim mutlaka birileri almistir forumdan bulursanda claymation veya quicksand al :)

• Bu ürünü aldım fakat hiç sevmedim. Ürün tutkal gibi yapış yapış saçıma sürerken çok zor oluyor saça elim yapıştığı için. Sürdükten sonra saclarım yapış yapış oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.