Şimdi Ara

TINY notebook yardımmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, elimde kalu-bela dan kalma bir Tıny A440 Modelli bir notebook var ve hiç bir driverını bulamuyorum. Bir format attık hiçbir driverı yok ..ekran kartı filan 16 bitte çalışıo. Naıl yaparım?

• Official sitesinden falan driver bulamazsın.Yapabileceğin tek şey var,aygıt yöneticisinden driverı eksik olan aygıtlara bakacaksın.Google dan da bilgisayarın içindeki parçaların modellerine falan bakabilirsin.Ancak o şekilde tek tek bulabilirsin driverlarını.
    Söyle bakalım,hangi driverlara ihtiyacın var?
  • Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ediyorum.

Dediğinizi yaptım fakat eksik driver yok gibi gözüküyor fakat nedense, ekran 640x480 16 renk vga dan başka ayarlanmıyor.Saçma sapa bir görüntü var. Şu anda win 98 yüklü. Ne yapmalıyım?
  • Yok mu yardım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkin

Arkadaşlar, elimde kalu-bela dan kalma bir Tıny A440 Modelli bir notebook var ve hiç bir driverını bulamuyorum. Bir format attık hiçbir driverı yok ..ekran kartı filan 16 bitte çalışıo. Naıl yaparım?

Mesut'unda söylediğin gibi çok eski bir notebook olduğu için driverlerini sitesinden bulamazsın. Bence everesti indir. Everestte Aygıtlar bölümünde bulunan Fiziksel sürücüleri tıklat. Ordan hangi aygıtları kullandığını öğrenebilirsin. Buraya o aygıtları yazarsan sana bulmanda yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılar.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.