Şimdi Ara

tıp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cokbilmis2kulakli

quote:

Orijinalden alıntı: Septams

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nashty

trabzon gelse çok sevinicem ama 2bin düşmesi lazım,orası ortam olarak nasıl öğrenci adam rahat edebilir mi?

rizeyi mi diyosun?
    bence de trabzon olsun ya daha iyi büyük yer.
    efenim rize küçük çok küçük 1 yer bence. merkezi 2-3 sıralı alt caddeden oluşuyo. avm yok diye biliyorum.
    misafirin geldiğinde götürebileceğin bi rize kalesi var galiba he bi de ziraat. çamlıca gibi düşün şehri gören falan.
    şehir merkezi doldurma olduğu için düz. fakat düz alan çok sınırlı mesela benim bulunduğum yer sahilin hemen yanı önümde sahil var arkamda koca bir dağ sağ tarafımda çay bahçesi.
    tıp fakültesi hastaneye çok yakın. küçük bi bina. gerçekten sempatik. deniz görüyo.
    halk genelde rteci kesim. şiveler çohoş.
    İFTAR BURDA ÇOK ERKEN.

dolmuş öğrenci 1.10

Trabzon da avm mi var sanıyosun

f orum trabzon, cevahir, varlıbaş avmyi ne olarak sayıyosun hocam ya :d

Bi gezseydin keşke internete bakmmadan önce görsen avm saymazsın onları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

trabzon gelse çok sevinicem ama 2bin düşmesi lazım,orası ortam olarak nasıl öğrenci adam rahat edebilir mi?

rizeyi mi diyosun?
    bence de trabzon olsun ya daha iyi büyük yer.
    efenim rize küçük çok küçük 1 yer bence. merkezi 2-3 sıralı alt caddeden oluşuyo. avm yok diye biliyorum.
    misafirin geldiğinde götürebileceğin bi rize kalesi var galiba he bi de ziraat. çamlıca gibi düşün şehri gören falan.
    şehir merkezi doldurma olduğu için düz. fakat düz alan çok sınırlı mesela benim bulunduğum yer sahilin hemen yanı önümde sahil var arkamda koca bir dağ sağ tarafımda çay bahçesi.
    tıp fakültesi hastaneye çok yakın. küçük bi bina. gerçekten sempatik. deniz görüyo.
    halk genelde rteci kesim. şiveler çohoş.
    İFTAR BURDA ÇOK ERKEN.

dolmuş öğrenci 1.10

Trabzon da avm mi var sanıyosun

f orum trabzon, cevahir, varlıbaş avmyi ne olarak sayıyosun hocam ya :d

Bi gezseydin keşke internete bakmmadan önce görsen avm saymazsın onları

gezdim hepsini. AZLA YETİNMEYEN ÇOĞU BULAMAZ SEPTAMS. BAK RİZEDE 1 TANE BİLE YOK.
    forum gayet büyük hem bence yeter de artar

• beyler bir sorayim dedim 14 086 siralamam var mf3 de rize tip gelir mi sizce olmazsa vani yazmayi dusunmuyorum acikcasi

siz insallah kazanirsiniz ktuyu trabzon rizeden baya daha iyidir
  • HOCAM RİZE YAZMA AN İTİBARİYLE VAZGEÇTİM. MERKEZE KURT ULUMASI GELİYO.
    'MERKEZE'
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TOSUN-

beyler bir sorayim dedim 14 086 siralamam var mf3 de rize tip gelir mi sizce olmazsa vani yazmayi dusunmuyorum acikcasi

evet bana katü gelmesi sana rize gelmesi gibi bişey de arkadaş da merkeze kurt uluması geliyo diyo sen nerelisin hocam ?
  • quote:

quote:

beyler bir sorayim dedim 14 086 siralamam var mf3 de rize tip gelir mi sizce olmazsa vani yazmayi dusunmuyorum acikcasi

evet bana katü gelmesi sana rize gelmesi gibi bişey de arkadaş da merkeze kurt uluması geliyo diyo sen nerelisin hocam ?

Trabzondayım ama abimde rizede kaldı 1 yıl bende yanına gittiğim olmuştu küçük hoş şehir tek sıkıntı çok yapmır yağıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Trabzondayım ama abimde rizede kaldı 1 yıl bende yanına gittiğim olmuştu küçük hoş şehir tek sıkıntı çok yapmır yağıyor

ordu giresun ve rizeyi üniversite olarak araştırdığımda rizenin binası sanki daha hoş,daha kaliteli gibi duruyo.inşallah katü gelir ama ordu ve giresunu çıkartıp rizeyi ekliycem galba

• quote:

quote:

quote:

quote:

ordu giresun ve rizeyi üniversite olarak araştırdığımda rizenin binası sanki daha hoş,daha kaliteli gibi duruyo.inşallah katü gelir ama ordu ve giresunu çıkartıp rizeyi ekliycem galba

Hocam tam yerine geldiniz ben epey araştırdım dediğiniz ünileri ordu bence içlerinde en iyisi şehir olarak öğrenciye uygun ama ünisi kötü çünkü daha yeni trabzon hem şehir hem üni bakımından iyi rizenin ise ünisi iyi şehirde eh işte giresun hiç yazma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam tam yerine geldiniz ben epey araştırdım dediğiniz ünileri ordu bence içlerinde en iyisi şehir olarak öğrenciye uygun ama ünisi kötü çünkü daha yeni trabzon hem şehir hem üni bakımından iyi rizenin ise ünisi iyi şehirde eh işte giresun hiç yazma bence

daha yakın bir yerde yaşasam hiçbirini sorun etmezdim ama kırklareliden gelicem bi de bizim için türkiyenin öbür ucu ama ordu ile giresunu çıkarıcam trabzon zonguldak rize yapıcam galba sıralamayı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.