Şimdi Ara

Tıp 2de sınıfta kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tıp 2.sınıfta 1 puanla sınıfta kaldım hem de geçtim sanırken.Bütten sonra geçtiğime baya eminken bu şok beni çok etkiledi.Arkadaşlarımdan falan ayrılmış olmak beni çok üzüyor, aynı amfide aynı dersleri tekrar başka insanlarla görme fikri midemi bulandırıyor, psikolojik olarak çöktüm daha önce de 2 sene kaybım vardı (hazırlık ve mezun) .bir şeyler başarabileceğime olan inancımı kaybettim.Ben bu durumda ne yapmalıyım? Okulu dondurup 1 sene kendime gelsem diyorum 1 sene de öyle kaybetmiş olurum ama...

• Tıp kazanmışsın nasıl kendine inancın gidiyor , dostum dert etme sağlıklıysan her şey çözülür. İnan ki daha nice dertler var dünyada , hem acele edip ne elde edeceksin ki ? Sabah 9da iş başı yapmaya çok meraklı olma
  • Neden inancını kaybedesin ki? Sadece sınıfta kaldın hiçbir şeyin sonu değil. Olaylara güzel tarafından bak, belki yeni biriyle tanışıp hayatına farklı bir yön vereceksin. Ama eğer gerçekten kendini biraz kötü hissediyosan 1 sene her şeye ara verme fikri süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wuluan -- 15 Aralık 2019; 3:22:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.