Şimdi Ara

Tıp düşünenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kör Keşiş Lee

quote:

Orijinalden alıntı: touen

hacettepe dönem 2 ye geçiyorum arkadaşlar, tıpın ilk yılı hakkında ve genel sorularınızı cevaplayabilirim

Yatay geçiş hakkında bilgi verebilir misin hocam mesela dokuz eylülden hacettepeye geçmek mümkün mü belli bi değer araligi var mı ?

giriş yaptığın yılki puanın hacettepeyi tutuyorsa geçiş yapabiliryorsun diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: format159

benim arkadaşım da tıp okuyor.
    yabancı öğrenciler biyoloji bilmiyor demişti.
    hatta bazıları hücre vb. gibi basit konuları bile bilmiyormuş.
    bu durum sizde nasıl ?

durumu çok iyi olanlarda var 4.yılını tekrar edende var ama genel olarak sorarsan türklerden pek farkları yok
  • Bir önceki dönemden kalan kaç arkadaş var? Yani asıl Sormak istediğim şey sınıfta kalma durumları çok oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2016 ygs lys

Bir önceki dönemden kalan kaç arkadaş var? Yani asıl Sormak istediğim şey sınıfta kalma durumları çok oluyor mu

dönem1 ler türkçe inglizce bozok kastamonu fln hepsi 690 kişi bunun yaklaşık 200 ü kalıyor aslında yarın final var benimde geçmem ona bağlı finalden en az 50 almak gerekiyor sene içi ortalaman isterse 100 olsun
  • tam da istediğin konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleyna.99 -- 23 Haziran 2015; 20:00:14 >
  • merhaba bende hacettepe tıp istiyorum acaba bana çalışma stili kaynak çalışma yöntemi yada yararı olabilecek herhangi bir tavsiyede bulunabilir misiniz ?
  • ünilerin tus kazandırma oranları farklı oluyor mu? 7binlik bir yerde tıpa gitmeye değer mi yoksa mezuna mı kalınmalı

ekleme: Bir de tıp kitapları çok mu pahalı oluyr?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesnek -- 23 Haziran 2015; 19:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

ünilerin tus kazandırma oranları farklı oluyor mu? 7binlik bir yerde tıpa gitmeye değer mi yoksa mezuna mı kalınmalı

Go everywhere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anatomi de sadece kemik mi gördünüz yoksa kemik, eklem, kas mı?
    Bide fizyoda çok ilerlediniz mi?

• Tıp Fakültesi 5.sınıf öğrencisyim bu adamon anlattığı her şey yalan.Günde 12saat çalışo yetmiyor

• Yabancı öğrenciler derken nereden bunlar?
    Ne meraklılar Türk'ün kontenjanını dağıtmaya arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: nocker123

Anatomi de sadece kemik mi gördünüz yoksa kemik, eklem, kas mı?
    Bide fizyoda çok ilerlediniz mi?

bazı üniler dönem 1 de anatomi var ama bizde yok bizde 2 de başlıyıp bitiyor tüm anatomi ilk komite kas kemik ,fizyolojide dönem 2 de genellikle, sadece 1 komitede fizyoloji vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

ünilerin tus kazandırma oranları farklı oluyor mu? 7binlik bir yerde tıpa gitmeye değer mi yoksa mezuna mı kalınmalı

tus kazandırma aynı liselerin üniye öğrenci göndermesi gibi bazı okulların başarısı yüksek ,kitap kullanmıyoruz öğrenci notları var onları kullanıyoruz fotokopi spiral şeklinde çok pahalı değiller, 7bin küçümsencek birşey değil tıpta kararlıysan 18-20bin e de gidilir
  • Hacettepeye puanım yetmeyecek galiba. Onların dışında ankara, gazi, yıldırım beyazıt nasıllar. Bilgin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: aleyna.99

merhaba bende hacettepe tıp istiyorum acaba bana çalışma stili kaynak çalışma yöntemi yada yararı olabilecek herhangi bir tavsiyede bulunabilir misiniz ?

ygs-lys 11-12 de çalışmaya bakıyor, ygs ye konu çalışarak ayrıca vakit harcamanın anlamı yokbol bol deneme ile çalışılır ygs ,12.sınfta herkes çalışıyor asıl fark 11 de ,11 deki konular tırt şeyler 11deki vakti iyi değerlendirmek lazım ı matın 12.sınıf konuları kimyadan organiği fln halledersen iyi olur şimdilik hatırladığım bunlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulyum97

Hacettepeye puanım yetmeyecek galiba. Onların dışında ankara, gazi, yıldırım beyazıt nasıllar. Bilgin var mı

pek bilgim yok ama ankara ,gaziye ,yıldırım beyazıta göre baya zorluyormuş
  • quote:

]
    ygs-lys 11-12 de çalışmaya bakıyor, ygs ye konu çalışarak ayrıca vakit harcamanın anlamı yokbol bol deneme ile çalışılır ygs ,12.sınfta herkes çalışıyor asıl fark 11 de ,11 deki konular tırt şeyler 11deki vakti iyi değerlendirmek lazım ı matın 12.sınıf konuları kimyadan organiği fln halledersen iyi olur şimdilik hatırladığım bunlar var

ben 10.sınıfı bitirdim ygs mat başladım . deneme alıp çözmeye başlayacağım kaynak tavsiyen varmı bide hangilerine ağırlık verebilirim
  • aleyna.99 A kullanıcısına yanıt
    aferın kardesım sana valla daha sımdıden azım ıste bende 12 ye gectım ve sımdıden mat 1 geo ygs kımya ygs felan bıtırdım sen sımdıden mat1 ı bıtırdıysen tmmdır onun acık yardır gıtsın kaynak tavsıesı arastır ben forumlarda cok arastırdım baya 2 ay once 600 lıralık kıtap aldım hedefım tıp malum nese arastır forumu sole sen ıstersen sana ben arastırp aldıklarımı ozelden atarım ıı geceler ve basarılar kardesım Masallah devam et boyle
  • Tip icin universitenin bi onemi yok diyolar hani bir cevrende isim farki var ama mezun olduktan sonra doktor oluyosun buna ne diyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: aleyna.99

quote:

]

ben 10.sınıfı bitirdim ygs mat başladım . deneme alıp çözmeye başlayacağım kaynak tavsiyen varmı bide hangilerine ağırlık verebilirim

genel olarak bir tavsiyem yok ama belli başlı kaynakları çöz uyduruk denemelerle de uğraşma, ygsde zaman problemini aşarsan çok rahat edersin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.