Şimdi Ara

TIP gelir mi? (Yardım lütfen...) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yaprak sarma

obp 58 mi hocam nasıl bişeydir o saygı duydum soruna cevap olarak ygs netlerin düzenli dağılmışsa tıp kesin olur mf4 te de 8-9 k arası olur bence

Düzenli değil malesef..
    tr: 37d 1y
    sos: 14d 5y
    mat: 34d 4y
    fen: 37d 3y

Yine de 8k olur diye ümit ediyorum.
  • gL kullanıcısına yanıt
    umarım istediğin gibi olur tıp gelir ama mf4 hakkında yorum yapmak çok zor lys1 de ortalama nasıl bilmiyoruz
  • beyler benimkinede bi yorum yapsanız ygs 434 puan (13.9k) lys1 mat 37-38 net geo 17 net lys2 fiz 22.5 net kimya 29 net biyo 23.75 net obp 55.5 tıp olur mu sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

beyler benimkinede bi yorum yapsanız ygs 434 puan (13.9k) lys1 mat 37-38 net geo 17 net lys2 fiz 22.5 net kimya 29 net biyo 23.75 net obp 55.5 tıp olur mu sizce ?

Mf3te ilk 10bin olur. Kimyan cok iyi de bio dusurur seni. Geonun pek etkisi yok mf3 icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gL

quote:

Orijinalden alıntı: yaprak sarma

obp 58 mi hocam nasıl bişeydir o saygı duydum soruna cevap olarak ygs netlerin düzenli dağılmışsa tıp kesin olur mf4 te de 8-9 k arası olur bence

Düzenli değil malesef..
    tr: 37d 1y
    sos: 14d 5y
    mat: 34d 4y
    fen: 37d 3y

Yine de 8k olur diye ümit ediyorum.

8k olmasa bile tıpta artan kontenjanlarla bir tıp gelir bence.
  • Moral bozmak istemem ama gelmez bence. Sana tıp gelecek kadar düşerse bende ilk 8 bine hayal ettiğim yere girerim. Gelemez bence ama inşallah sana tıp gelir banada 8 bin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdS31 -- 24 Haziran 2013; 17:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdS31

Moral bozmak istemem ama gelmez bence. Sana tıp gelecek kadar düşerse bende ilk 8 bine hayal ettiğim yere girerim. Gelemez bence ama inşallah sana tıp gelir banada 8 bin :D

Gerçekten denildiği gibi millet lys-1'i batırdıysa ikimiz de rahat gireriz 8 bine. :D
    (biraz iyimser oldu.)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gL -- 24 Haziran 2013; 18:03:04 >
  • up!!!
  • bu kontenjanlarla ilk 16 bine tıp gelir
  • gL kullanıcısına yanıt
    %40 gelir %60 gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazanmak12

%40 gelir %60 gelmez.

mf3 8bin gelir gözüyle bakıyorum. Sen tıp %40 gelir demişin. O kadar düşer miyim?
  • O değil de 58 obp'yi nasıl alıyorsunuz arkadaş? 96,67 civarı bir ortalaman olması lazım? Nasıl bir okuldan mezunsunuz, kim veriyor bu notları anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

O değil de 58 obp'yi nasıl alıyorsunuz arkadaş? 96,67 civarı bir ortalaman olması lazım? Nasıl bir okuldan mezunsunuz, kim veriyor bu notları anlamıyorum.

ya okulda ilk ondadır ya da özel okuldadır
  • Kardeşim ben geçen sene 467 mf3 puanıyla 17.8k idim bu sene ne olur bilinmez ama tıp ucu ucuna olur ayrıca Ygs de 13k idi benim inşallah gidersin istediğin yere
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gL

ygs2: 13 bin
    mat: 39 geo: 26 fiz: 18 kim: 24 bio: 26
    obp: 58

mf3'te kaça çekerim?

fizikten batırmışsın. obp ve geo çok iyi. kılpayı gelebilir.
  • Ben bu OBP' leri duyunca elim ayağım titriyor. Benim puanum da her şey dahil, 468-70 falan.
    OBP ise 47 bu arada. 47 evet. :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldu mu simdi -- 27 Haziran 2013; 0:11:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.