Şimdi Ara

TIP KONTEJYANLARI KOCAELİ TIP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • akdeniz tıpta sıralamana çok uygun ve başarılı bir yer tercih listene ekle mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corpio

ne kadar artmış ki kontenjan nerelerde artmış herşey knotenjanla ilgili kimse tıp mı seçsem elektrik elektronik mi seçsem diye düsünmüyor (mantıklı insanlar) bu senede organ nakli falan iyi reklam oldu. inşallah düşer sıralamsı gireriz kardeşim.

umarım kardesım ama ben beklıyorum acıkcası zaten gecen sene 400 kısı dusmus
  • adamın sorduğu soruya ciddi cevapları bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: janericc

akdeniz tıpta sıralamana çok uygun ve başarılı bir yer tercih listene ekle mutlaka.

evet tabıkı cok basarılı bı okul fakat ben ıstanbulda oturuyorum ve gıdıp gelecek sekılde ıstıyorum kocaeli yi
  • quote:

akdeniz tıpta sıralamana çok uygun ve başarılı bir yer tercih listene ekle mutlaka.

benim de sıralamam 5300 gelir mi sence kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenandana

quote:

evet tabıkı cok basarılı bı okul fakat ben ıstanbulda oturuyorum ve gıdıp gelecek sekılde ıstıyorum kocaeli yi

yakın olması nedeniyle kocaeli yaz altına da akdenizi. fakat bu sene akdenizin sıralaması çok değişmeyecek olsada son senelerde onu az bir sıralamayla geçen eskişehir ve kocaeliyi geçeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efendi.

quote:

akdenizin önündeki tıp fakültelerinde yaklaşık 140 kişilik kontenjan artışı var. Bununla birlikte popülaritesinin artması biraz puanını arttırsa da sıralaması pek değişmeyecektir. Gelir diye düşününüyorum. Zaten sıralaman için tercih edebileceğin en iyi yer olur. Başarılar
  • quote:

quote:

quote:

akdenizin önündeki tıp fakültelerinde yaklaşık 140 kişilik kontenjan artışı var. Bununla birlikte popülaritesinin artması biraz puanını arttırsa da sıralaması pek değişmeyecektir. Gelir diye düşününüyorum. Zaten sıralaman için tercih edebileceğin en iyi yer olur. Başarılar

peki kocaeli de kontenjan değişimlerı ve gecen senekı dusus ıle ılgılı olarak, bir dusus beklıyor musun ?

• quote:

akdeniz o sirada kalmaz bu sene. Denesin yine tabi ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenandana

quote:

quote:

quote:

peki kocaeli de kontenjan değişimlerı ve gecen senekı dusus ıle ılgılı olarak, bir dusus beklıyor musun ?

dediğim gibi yaklaşık 140 kişi artmış daha öndeki kontenjanlar. geçen senede 5560 ile almış kocaeli. bana sorarsan 5300 sıralmayla girersin kocaeline. Kocaeli tıpı istiyorsan yaz ama onun altına yazdıklarında çok önemli olacaktır. Hiç bir zaman kesin diye bakma yani. Her sene tıpa olan ilgi artıyor kontenjanlar artmamış olsaydı son 3 4 senedir her fakülte yükselişteydi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.