Şimdi Ara

TİVİBUU HAKKINDA.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yanlış yere konu açtıysam şimdiden özür dilerim..

ben bu tivibu hakkında bilgisi olan war mı merak ediorum acaba yayında herhangi bi kesinti veya donma war mı?internetim 16 mpbs acaba yeterli olur mu download yaptıgımızda yayını etkiler mi??

şimdiden teşekkürler...

• Bildigim kadariyla hic donma olmuyor ve tivibu icin ayri bir bant genisligi saglaniyor. Yani bilgisayariniz tivibudan etkilenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Bildigim kadariyla hic donma olmuyor ve tivibu icin ayri bir bant genisligi saglaniyor. Yani bilgisayariniz tivibudan etkilenmiyor.

Ben de öyle biliyorum.
  • istersen 216 kbit le bağlan yinede donmuyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercnshn -- 2 Mart 2012; 20:53:57 >
  • Herkese Merhaba;

hardcrss'un dediği gibi ayrı bir bant genişliği sağlanıyor. Hatta ADSL hattınız borçtan kapalı olsa bile modeminiz WAN IP almıyor ama Tivibu izleyebiliyorsunuz. Kısacası aynı modem üzerinden 2 bant geliyor. 1.si internet için 2.si Tivibu için. Hatta yeni uygulamaya göre telefon hattı hizmeti almadan ve internet hizmeti almadan bile sadece Tivibu hizmeti alabiliyorsunuz. Yani diğerlerinin zorunluluğu kalktı.
  • herkese çok teşekkürler arkadaşlar bugün itibariyle baglatmış bulunuyorumm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dR34m3R

herkese çok teşekkürler arkadaşlar bugün itibariyle baglatmış bulunuyorumm...

ayrıntı verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dR34m3R

herkese çok teşekkürler arkadaşlar bugün itibariyle baglatmış bulunuyorumm...

Hocam bende düşünüyorumda almayı yorumlarını yazaersan memnun olurum iyimi kötümü nedir ne dieğildir.Şimdiden teşekkürler...
  • adsl den gelen bedava dklarımla ben izliyorum tivibuyu bedavaya
  • Ben de bugün 2 ay deneme süresine başladım. Ücret almayacaklarmış bu süre içinde.

ilk izlenimlerim TV açısından güzel sayılır. HD kanallarda donma vs olmuyor söylendiği gibi. ANCAK internet hızını bariz şekilde etkiliyor.

Download esnasında gözlemlediğime göre HD kanallar izlenirken indirme hızım 800KB düştü! Standart kanallarda is yaklaşık 300-400KB düşüş gördüm.

Hızı etkiledine eminim çünkü kanal değiştirdiğimde indirme hızım anında etkilendi, kapattığımda da anında yükseldi.

Kısaca anladığım kadarıyla sadece internet kotasını etkilemiyor TİVİBU. Aynı kablo üzerinden geldiği için hızı etkilemeyeceğine inanmıyordum zaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.