Şimdi Ara

Tivimate Premium (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdal73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
294
Cevap
19
Favori
17.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

• 1 kisilik yer varsa bende istiyorum.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

Başka bir android tv box kullanıyorum. Tivimate uygulamasında ayarlardan seçerseniz, tv box açılınca hemen Tivimate başlıyor. Hatta Tivimate'ten çıkıp başka uygulamayı açtığınızda hatırlatıcı yada kaydedici kurduysanız zamanı geldiğinde bir bildirimle size haber veriyor. iptal etmezseniz tivimate'e geçip hatırlatıcı kurduğunuz kanalı gösteriyor. Yani android sistemi tek başına televizyon gibi yönetiyor.

Tivimate'te canlı kanal yok. Onları ayrıca satın almanız (yada internette düzgün birşey bulabilirseniz ki çok zor m3u dosyası bulup yüklemeniz) lazım.

Ben korsan olanını bir aya yakın kullandım şimdi ömürlük satın almayı düşünüyorum ama nasıl alınıyor bulamadım. Sanırım Play Store'daki tivimate Premium uygulaması ile halledeceğim.

Tek kötü yanı canlı yayınlar, uydu yayınlarından 30-45 saniye gecikmeli geliyor. Belki ben buffer'ı yüksek tuttum o yüzden olabilir.

Not:

1) Korsan tivimate için deneme bahanesi ile olsa bile link veremem.

2) Tivimate için henüz iptv satıcısı bulup anlaşma yapmadım. O konuda da bilgim yok.

3) 1 ve 2 de açıklama yaptığım konulara cevap vermeyeceğimi şimdiden yazıyorum.

4) Mi Stick'te istediğiniz özellikler çalışmazsa sorumluluk almıyorum. Bendeki Android TV Box'ta çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşilmişik -- 8 Ekim 2024; 1:32:28 >

• Sadece kıdemli (eski) ve aktif üyelerden seçerek üye alacağım. Uygun kişiler PM atabilir.

• tivimate premium yer varsa 1 kisilik alabilirim.
  • Ben yeniyim olursa bende isterim
  • Son 1 kişilik yer kaldı.
  • cetx06 C kullanıcısına yanıt

Malesef..

• Aeris kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun, biraz daha bekleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

Son 1 kişilik yer kaldı.

grubumuz doldu.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.