Şimdi Ara

Tm ciler Bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sosyal 32
    mat 36.75
    fen 17.75

bu netler istanbul hukuk için nasıl lys de kaç mat edebiyat kurtarır beni bu netlere göre

• Lys den anlamiyorum ancak ygs netleriniz sanirim yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyali türkçeyi iki net arttır matı 5 buçuk net düşür.Gerisi aynı kalsın.Ygs bu dediğim gibi olsun.Bir arkadaşımın sonucudur.Unutma netleri.

Lys mat 30 net
    lys geo 15 net
    edeb-52 net( :) )
    coğ 20 net

istanbul hukukta şu an 2013 sonucudur.
  • swashbucker kullanıcısına yanıt
    eyvallah kazıyorum bu netleri aklıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanycl

Türkçe 34
    sosyal 32
    mat 36.75
    fen 17.75

bu netler istanbul hukuk için nasıl lys de kaç mat edebiyat kurtarır beni bu netlere göre

hangi denemede bu netler hocam ?
  • Rubai R kullanıcısına yanıt
    zaman 11 dostum
  • quote:

zaman 11 dostum

tamam hocam bence iyi durumdasınız o zaman :D

çünkü zaman matta bi kere bi geo aşırı zor oluyor ygs ile alakasız oradan da bir net arttırabilirsiniz :D

zaman 2 ile bu zaman arasında ne kadar ilerledin?

bir de mezunsan bi şey soracam hocam geçen seneki zamanlara girdiysen bu sene ile aralarında kalite farkı var mı onun matı bunun sosyali daha iyi filan gibi göze batan bi fark ?

bu arada geçen sene çok zordu lys o yüzden 30 net prim yaptı yoksa 30 net yeterli olmaz bunu söyleyim de aklınızda olsun
  • Rubai R kullanıcısına yanıt
    Mezunum hocam zaman 2 de 95-100 arası yapıyordum. Geçen sene ki Zamanla bu sene ki arasında ben bir fark göremedim. Son tespitin de çok doğru geçen sene ki LYS baya zordu o netlere bakarak bu sene için yorum yapılmaz
  • gayet iyi durumda netlerin. ben de mezun tm olarak 3-4 sınavdır 97-100 arası yapıyorum ama bir türlü 400 puana erişemedim. matematikten soru kaybı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

gayet iyi durumda netlerin. ben de mezun tm olarak 3-4 sınavdır 97-100 arası yapıyorum ama bir türlü 400 puana erişemedim. matematikten soru kaybı oluyor

mat 1 için pratik önemli çeşitli soru banklarından bol bol soru çözersen emin ol hallolacaktır
  • kaanycl K kullanıcısına yanıt
    Geometri için tavsiye ?
  • ygs 10 numara hocam. gerçek sınavda da böyle yap. lys'den de mat 30 civarı yap geometri 10-15. edebiyat 50 ve üzeri coğrafya 18 üzerine çık. gidersin çok rahat.
  • quote:

Türkçe 34
    sosyal 32
    mat 36.75
    fen 17.75

Bu ygs netleri ile lys'de
    +30 Mat, +10 Geo
    +45 Edb, +15 Coğ yapman cok yeterli olur. Kafadan İÜHF'desin

Ben bu sene okul puanim 50 gelse ist.hukuk.iö'ye girebiliyordum. Ama maalesef 41 geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carsii kullanıcısına yanıt
    Karekök Geometri MPS iyidir
  • Cevaplayan arkadaşlar çok teşekkürler herkes istediği yere gider umarım
  • quote:

Mezunum hocam zaman 2 de 95-100 arası yapıyordum. Geçen sene ki Zamanla bu sene ki arasında ben bir fark göremedim. Son tespitin de çok doğru geçen sene ki LYS baya zordu o netlere bakarak bu sene için yorum yapılmaz

anladım hocam valla kasmak istiyorum şu ygs zor kolay fark etmeden 35 36 yapmak istiyorum :D

fark olmaması iyi bende geçen senekiler var da bu senekilerden hiç almadım çünkü
  • Yeterli bence, artık LYS'ye ağırlık verebilirsin. Ben öyle yapıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.