Şimdi Ara

TM LER DURUM DEĞERLENDİRME (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mat 40 2
    Geo 21 3
    Edebiyat 52 3
    Cografya 21 2
    Okul 40 puan veriyo
    Kac k gelir sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ben olur gozuyle bakiyordum.Ama ayni netleri yapan bi arkadas iddiali bir sekilde ilk 6k gelir 4 imkansiz deyince bi danisayim dedim.

• Ygs-5 3500
    Ygs-6 4000

Mat 44
    Geo 23
    Coğrafya 21.75
    Edebiyat 30-32

Bilkent ya da boğaziçi iktisat gelir mi ? Sayısalım keşke fen çalışacağıma 3-5 edebiyat baksaydım.

• Ygs5 80k obp:89 mat 20.75 geo : 19.50 Edebiyat 36.50 coğrafya 15.50 ile
    Tm3 45k olur mu lütfen bilgi!

• Arkadaşlar Ygs5 : 36k
    Mat :40-44 arası
    Geo: 18
    Edebiyat: 42
    Cog: 16 net. Okuldan da 46 puan geliyor ortalama kac k gelir.

• Arkadaşlar tm sıralamaları neden çok yüksek mf ve ts ye göre eşit ağırlıga giren çok oldugu içinmi?

YGS:------------------ ygs 5-830.000k ygs 6-772.000k obp=70
    Türkçe-23 net
    Sosyal-11 net
    Mat-6 net
    Fen-6 net
    LYS--------------------
    Mat-10
    Geo-6
    Fizik-9
    Kimya-8
    Biyo-9
    Edebiyat-22
    Coğrafya-12

Bu netlerle 200.000k gelirmi Ve bilen varmı bilmiyorum bu sene mühendislik bölümlerine 240k mimarlıga 200k barajı gelmişti peki tm de iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünede baraj olurmu?

• Ygs5-37k

Lys hiç de beklediğim gibi olmadı malesef.

Mat 28
    Geo 16
    Edebiyat 42
    Coğrafya 14

Artık elden bir şey gelmiyor. İster istemez en kötüsüne hazırlıyorum kendimi.

• ygs 5 80k
    mat 30 geo 15
    edb 33 coğ 10
    tm3 35-40 olur mu
  • selin161616 S kullanıcısına yanıt
    obp 85
  • ygs 5: 99 bin

LYS:MAT :34 DOĞRU yanlışssız
    geo:4 doğru 6 yanlış
    TED:50 Doğru 3 yanlış 2 boş
    coğ:18d 3 boş 3 yanlış

TAHMİN? TM 3 TM 2
  • YGS 5 215 K OBP 74

MAT 13 GEO 1

EDEB 45 COG 10

TM 3 de 100 binlerde olmam lagzim özel hukuk için eğer bu kadar edebiyat çalışıpta bu saçma sınav yüzünden özel hukuga giremezsem cidden naparim bilemiyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyüp1907

Son 6-7 coğrafya denememde 20+ yapan ben bu sınavda 15D-8Y'lık bir performans sergiledim, saçma sapan sorular sormuşlar ucu açık, bu arada çözdüğüm denemelerde fem,karekök,körfez dershanede en iyi coğrafya yapanlardandım ama maalesef bu sınavda sınıfta kaldık

aynen ben de aynı şekildeyim. 17d 6 y geldi. coğrafyayı kaç kez fulledim ama sınav anı işte. önceden çözdüğüm sorulardan da vardı arasında. mesela o cevabı trabzon olan sorunun aynısını bir denemede çözdüm, cevaba o zaman da mersin demiştim her şey 35 dakikadaki ruh haline bağlı. benim gibi sıcaktan eriyince akıl falan kalmıyor tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: takanze

quote:

Orijinalden alıntı: eyüp1907

Son 6-7 coğrafya denememde 20+ yapan ben bu sınavda 15D-8Y'lık bir performans sergiledim, saçma sapan sorular sormuşlar ucu açık, bu arada çözdüğüm denemelerde fem,karekök,körfez dershanede en iyi coğrafya yapanlardandım ama maalesef bu sınavda sınıfta kaldık

aynen ben de aynı şekildeyim. 17d 6 y geldi. coğrafyayı kaç kez fulledim ama sınav anı işte. önceden çözdüğüm sorulardan da vardı arasında. mesela o cevabı trabzon olan sorunun aynısını bir denemede çözdüm, cevaba o zaman da mersin demiştim her şey 35 dakikadaki ruh haline bağlı. benim gibi sıcaktan eriyince akıl falan kalmıyor tabi.

Yok hocam ya kapı tarafındaydım hem koridordan hava geliyordu aynı zamanda camlarda açıktı yerim rahattı ama coğrafyaya tam başladım dışarıdan ince bir ses geliyodu artık kuş mu ne çıkarıyodu o sesi çok tis bir ses kulaklarımı rahatsız etti ama 1-2 dk sürdü, coğrafyayı da hızlı çözdüm çoğu sorudan eminmiş gibi yani cevaplara bakınca şok oldum desem yeridir en kötü 17-18 bekliyordum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.