Şimdi Ara

TM TAYFA SOR İSTEDİĞİNİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    OF NEDEn gazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayzace kullanıcısına yanıt
    hukuk olsun da gazi olmasa da olur

• quote:

Orijinalden alıntı: tourist48

evet arkadaşlar mezun senemde hukuk kazandım, bu hazırlık sürecinde forum her gün uğradığım bir yer oldu. bu bölümden güzel dostlar edindim, hakkını yiyemem. tm arkadaşlar merak ettiklerini sorabilir, ÇAPIM YETTİKÇE yardımcı olmaya çalışacağım :)

YGS:http://i.hizliresim.com/rE7pzP.png
    LYS:http://i.hizliresim.com/jBopbD.png

Hocam benim de mat 20 net bir turlu çıkmıyor.Şu surede kaç net yapabilirim yardımcı olur musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hedefgazihukuk

ygsde mat dışında aşağı yukarı aynı yapmışız benim türkçe 34-6 senin 33-7 benim sosyal 25-10 senin 26-9 benim mat 22 senin 30

8 nete 64 bin fark atmışın cidden yığılma çok fazlaydı geçen yıl

sonuc olarak 150bin gelince calismayi biraktim 75binden mezuna kaldım

son denemedeki netlerim su sekilde

tr 38-2
    sos 31-5
    mat 30-2

96.75

şuanki durumumu yazayım tavsiyenizi bekleyim hocam

YGS

Türkçe: bitti
    Tarih : osmanlı dışında pek bir eksiğim yok
    Cografya:oldum olası sevemedim daha yeni calismaya basladim sayilir
    Felsefe:ara sıra test cozuyorum bilgi eksigi yok ama adamlar gecen yilki gibi bilgi eksigi olmayana da isterse gecirebilir

Mat : bitti

geo: geoyla bugune kadar hicbir alakam yoktu bugun basladim baslamamin nedeni de şu son denemede 30-2 mat yaptim geosuz bu neti yapiyorsam geo da olsa ucurur beni kafasindayim 3-4 net yapacak kadar halledebilsem yeter

LYS

Edebiyat : bitti 50 net yapmistim gecen yil
    Mat: daha baslayamadim lys mata amacim 1 aya baslayip turev integral disindakileri ygsye kadar bitirmek ygsden sonra da edebiyat denemesi + turev integral ve geo kasmak sizce yetisir mi lys mat ayrica geo ve cografya icin youtube kanali,calisma stili,kaynak vs ne onerirsiniz?

Coğrafya için limit el kitabı + limit, final ygs soru bankaları. Video olarak yavuz tuna iyi anlatıyor diyorlar hiç dinlemedim ama tavsiye ediliyor genelde. Geometri için karekök 0 + birey b, Güray küçük fasikülleri tercih edilebilir.

• sagolun hocam

• Hocam sözelciyim haftasonu full edebiyat çalışıcam şimdiden. Hedefim boğaziçi tarih. Kaynak tavsiyeniz ve genel olarak tavsiyeniz nedir sözeller için. 51 doğru çok efsane olmuş. Bana 45-50 arası net yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holk kullanıcısına yanıt
    dostum ben dopingten çalıştım yav öyle kitap bitirmedim yazar eser baktım hep kaynak öneremeyeceğim kusura bakma
  • hedefgazihukuk kullanıcısına yanıt
    ygs netlerin güzel zaten tm adamın çıkabileceği yer 100-105tir max. ben 3-4 ay 90-100 bandındaydım mesela. geometri biraz sıkıntı ya ben mezun senemde kazandım ve geoya çalıştım ama sınavda 2 geo yaptım onları da 5 net yapan adam da yaptı. lys'de artısı oluyor ama. umarım 12.sınıfta lys mat temelini az da olsa atmışsındır. bence gidişatın iyi başarılar dilerim.
  • tourist48 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam insallah bu yil kazanirim

temeli hic atmadim malesef 3.5 ay boyunca calisicam umarim yapabilirim bir seyler

• lys mat yazmissiniz ben geo okumusum lys mat temelim var hocam turev integral disinda cogu konum iyiye yakindi zaten turev integral 0 :D

• up
  • Hocam ygs ye kadar hiç lys mat bakmayıp nasıl o neti yaptınız

• Obp çok atmış seni ya, yazık olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Hocam ygs ye kadar hiç lys mat bakmayıp nasıl o neti yaptınız

12. sınıfta kör topal bitirmiştim alt yapım vardı diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tourist48

quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Hocam ygs ye kadar hiç lys mat bakmayıp nasıl o neti yaptınız

12. sınıfta kör topal bitirmiştim alt yapım vardı diyelim

Mesela şu sıralar çozduğunuz zaman kaç gelirdi

• Hocam ygs aynı yapıyoruz hemen hemen, fix 30 net türkçe yapıyorum en az, sosyal fix 30 net, 4 yukarı, 2 aşağı oynayabilir. Ve fix 25 mat yapıyorum 2 yukarı-aşağı oynayabilir, geometri 2 tane kek soru yapabiliyorum max.(Açı, Çember, Prizma vs..., Kenar 0'ım)

Günde 2 denemeyle abanıyorum son 2 haftadır, 2 hafta daha böyle devam edicem, hedef Saü hukuk ne düşünüyorsun? Edebiyat ve Mat2 ye ygsden sonra yapışıcam, mat2 şuanlık 25-30 net arası yapıyorum, geometri kek soruları sadece, edebiyat 35-40 arası.

Ygs/LYsde denemelere göre düşer mi netlerim? Bu arada 13 girişliyim dilden ilk bin yapıp girmiştim, ancak gelecek hedeflerim hukuğa yöneldiği için kesin kazanmak amacıyla yıllar sonra tekrardan hazırlanmaya karar verdim.
  • mattan 20 neti zar zor yapan birisi hukuk kazanabilir mi?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tourist48 -- 29 Mart 2017; 9:5:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.