Şimdi Ara

Tm2 bu netlerle kaç gelir ? Fikirleriniz önemli.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben gazi hukukta okuyorum 2 sene geçti tabi unutmusum matematigi zevkine girdim 25 işaretledim en kötü 10 net felan gelir ama edebiyatım iyidir femin 9 lusu 53 54 geliyor hep :)
  • burak1alkan B kullanıcısına yanıt
    edebiyatta +45 yaparsak gelir gibi tabi matematik ortalaması tam belli değil çoğunluk kaç yapmış bilmiyoruz ayrıca edebiyat sınavını da beklemek gerek :D

hedef neresi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

edebiyatta +45 yaparsak gelir gibi tabi matematik ortalaması tam belli değil çoğunluk kaç yapmış bilmiyoruz ayrıca edebiyat sınavını da beklemek gerek :D

hedef neresi hocam?

valla hocam lys1 den önce ilk 20 bin zorlar eskişehire felan giderim diyordum fkat lys1 kolay olmasına rağmen geçirdi zaman ayarını tam yapamadım simdi hukuk gelsinde nere gelirse gelsin diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak1alkan

quote:

Orijinalden alıntı: E.z rıhtım

quote:

Orijinalden alıntı: burak1alkan

o kadar gelse evde göbek atarım hocam 30 un gerisine atmasından çok korkuyorum insallah dediğniz gibi olur ağzınıza sağlık

20k rahat gelir kardes edebiyat belirleyizi tm2 de

hocam puanzada 29k gösteriyor valla 20k gelirse muhteşem olurda o kadar ümidim yok pek 30k da kalayım yeter havasındayım ben ama insallah dediğiniz gibi olur

Puanzaya pek guvenmiyorum fem deki hocamla hesapliyoruz farki puanzada hesapliyoruz farkli fem deki 2013 kat sayilarina gore duzenlenmis feme gidenler bilir programi sıkma canini edebiyatin iyi 20k gelir kardesm bende 25k istiyorum insallah gelir ygs5 43k benimde mat kotu ama hedef 50 ve ustu edebiyattan en dazla 48 yaptim denemelrde hedef yuksek ama calicam insallah olur basarilar sinavda

• quote:

Orijinalden alıntı: akif1453

Ben gazi hukukta okuyorum 2 sene geçti tabi unutmusum matematigi zevkine girdim 25 işaretledim en kötü 10 net felan gelir ama edebiyatım iyidir femin 9 lusu 53 54 geliyor hep :)

Hocam tercih yapmayacak siniz deyilmi :)(: zaten massalah iyi yerdesiniz

• yok zevkine girdim soruları görmek maksadım ama edebiyatta türkiyenin ilk 56 yapan kişisi olmayı isterim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.