Şimdi Ara

Tmciyim, 65 net yaptım, son iyi hamleler için önerilerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi privacyman755 -- 1 Mart 2015; 18:39:32 >

• Her yazana sorana söylerim.Geometri için Fdd:Kolay geometri al.Baya bi zorlaman lazım ama 5-6 nete çıkarırsın.Benim de 0dı yarın deneme var.Bakalim ne kadar etki etti sonucunu atarım buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Kagan

Her yazana sorana söylerim.Geometri için Fdd:Kolay geometri al.Baya bi zorlaman lazım ama 5-6 nete çıkarırsın.Benim de 0dı yarın deneme var.Bakalim ne kadar etki etti sonucunu atarım buraya
    İlginiz için teşekkür ederim Google görsellerde baktım da çok farklı kitaplar var biraz kitap hakkında bilgi verir misiniz veya pdf formatında internette varsa indirip değerlendireyim..

• privacyman755 P kullanıcısına yanıt
    Bende benzer durumlardayim . Yakiniz .. extra çaba pesindeyim bende . Yalniz anlayamadim turkce netin de dogrunda bi sıkntı var gibi ? 30d11y 27net yaziyo arkadasm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: melisevgi

Bende benzer durumlardayim . Yakiniz .. extra çaba pesindeyim bende . Yalniz anlayamadim turkce netin de dogrunda bi sıkntı var gibi ? 30d11y 27net yaziyo arkadasm ?

41 soru maşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum bahsettigim kitap bu kapağı bile böyle benimkinin,yeni basım var mı bilemem www.yargiyayinevi.com/resim/urun/25374_B.jpg
     Tmciyim, 65 net yaptım, son iyi hamleler için önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: melisevgi

TR: 28D 12Y 25 net.
    Hocam açıkcası benim tavsiyem son 14 günde deneme+ tekrar, deneme olarak hem genel hem bölüm yani bunlar yapılmalıdır.
  • quote:

Her yazana sorana söylerim.Geometri için Fdd:Kolay geometri al.Baya bi zorlaman lazım ama 5-6 nete çıkarırsın.Benim de 0dı yarın deneme var.Bakalim ne kadar etki etti sonucunu atarım buraya

antremanlarla geometriyi tavsiye eder misin temelim sıfır benimde
  • Geometri için kesinlikle karekok 0 geometri öneriyorum konu testleri öğreten testleri açıklamalı çözümler ve çıkmış sorular.Benimde geometrim kötü basamak basamak ilerliyorum.
    Ama sana bu saat en sonra geometriye başlamanın tavsiye etmem deneme felan çöz.

• bycool44 kullanıcısına yanıt
    Antrenmanlarla geometride çözümlü örnek ve konu anlatımı yoktu sanırım..İnceledim çoğu kişi önerdi ama ben hiç sevmedim ve kısa sürede anlaşılabilecek bir kitap değil en iyisi FDD:Kolay geometri hocam..Bugün Final Türkiye geneli sınava girdik tamamının doğru olduğuna eminim artık
  • quote:

Antrenmanlarla geometride çözümlü örnek ve konu anlatımı yoktu sanırım..İnceledim çoğu kişi önerdi ama ben hiç sevmedim ve kısa sürede anlaşılabilecek bir kitap değil en iyisi FDD:Kolay geometri hocam..Bugün Final Türkiye geneli sınava girdik tamamının doğru olduğuna eminim artık

1. kitab şu sana zahmet inceler misin konu anlatımda var https://yadi.sk/d/z8LxU9mSKHeh7

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.