Şimdi Ara

top lane oyunculari sunu anlayin artik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunu diyen adamın platta sürünmesi xD
  • Sende şunu anla kardeş main mid olarak söylüyorum topda biri geri düştümü tekrar toparlaması çok zor middeki gibi safe farm yapıyım olayı falan yok orayı kurtarmassan sonra ağlarsın söylemedi deme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazee -- 25 Aralık 2014; 18:03:16 >
  • xD
  • Junglerına göre toplanera göre duruma göre değişir. Eğer haritada dragon yoksa topa giderim. Ama dragon varsa haritada ve bi jungler kıçıkırık summonerlarını hatcatmak için toplanei gankliyorsa hiç kusura bakmasın o ejderi bize vermiş demektir. Ayrıca soloq oynuyorsun topa gank atılmaz diye bişey olamaz. Oyun başladığı andan itibaren bakacaksın koridorlara maçı taşıyabilecek potansiyelde birini görürsen onu kamplayacaksın. Oynadığı şampiyona göre de değişir. Mesela maokai kamplamak çok iyi bişey değildir. Yada midde karthus varsa boş yere gank atmaya uğraşma ver mavisini wardla etrafını herif farm yapsın.
    Ne maçlar hatırlıyorum 6leveldan önce 3 kere kesmiştik karşı toplanerı. Bu sayede wukongumuz teq atıyordu. Ha ben level da gerideydim karşı junglerdan ama ne derler bilirsin: worth

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gankle üstünlüğü ver gerisi önemsiz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.