Şimdi Ara

top yasuoya karşı oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 tane mainim var solo top oyuncusuyum rengar riven nocturne nocturne oynarken top yasuoya karşı sıkıntı çekmiyorum ama rengar ve rivende acayip haras yiyip hemen ölüyorum e q kombosuyla hemen ölüyorum nasıl oynanır şu lanet heroya karşı.

• Rivenla Yasuoya lane kaybediyorsan oynama bence, herkes iyi oynayacak diye bir şey yok. Cs go oynayabilirsin mesela
  • Malphite maininmişçesine oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Rivenla Yasuoya lane kaybediyorsan oynama bence, herkes iyi oynayacak diye bir şey yok. Cs go oynayabilirsin mesela

Tamam bro bıraktım cs go başlıyorum konuyu kapatın.
  • Yasuonun q sunun menziline girme ve yeteneklerini minyona kullanma bu kadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyodaribiyo

Yasuonun q sunun menziline girme ve yeteneklerini minyona kullanma bu kadar basit

Olay şurda adamın hortumu varken e q yapıp ulti atıp ignite atıyor anında zaten canın yarıya iniyor ulti açsan bile adam kritik çakıp öldürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingladyo

quote:

Yasuonun q sunun menziline girme ve yeteneklerini minyona kullanma bu kadar basit

Olay şurda adamın hortumu varken e q yapıp ulti atıp ignite atıyor anında zaten canın yarıya iniyor ulti açsan bile adam kritik çakıp öldürüyor.

E+q yaptığında flash at. Atabiliyorsun o e animasyonunu gördükten sonra. Riven oynuyorken de adama doğru e at e q yu da arkana atmış oluyor denemen gerek çok zor bunlar oyuna girebileceksen şimdi ismini ver özel oyunda deneyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feeder Zed -- 9 Haziran 2015; 14:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingladyo

quote:

Alıntıları Göster
    yasuo, zed gibi şampiyonlar karşında varsa rivenkene sen E fulle

• 6Ya kadar pasif oyna 6da igniteli yasuoyu olduremeyen riven oynamayi bilmiyordur yasuo baslarda kritik kasacagindan statik icin zirh kasarsan statik cikana kadar hasari yetmez bide hirpalayani cek cok rahat freekill
  • Tank metasinda top lanede yasuoya karsi kaybediyorsan oyunu birak
  • cho gath alman yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Rivenla Yasuoya lane kaybediyorsan oynama bence, herkes iyi oynayacak diye bir şey yok. Cs go oynayabilirsin mesela

en ufak bir avantajla yasuo rivene laneyi dar edebiliyor.
  • Riven ve rengar la yasuoyu yenemiyorsan ol bence
  • oyunda ve forumda hala a herosunu b herosundan üstün görenler var bazı arkadaşların yorumları gayet iyi , benim bildiğim tek şey counter de olsa playerlik konuşuyor ve a herosunun b herosuna üstünlüğü yok dodge sistemin iyi olsun playerlikle takasları alırsın vede pratik yaparsan arkinle pre girerek dodge çalışırsan işi çözebilirsin ölmeye yada oyunu bırakmaya gerek yok yaparsın
  • Topa tank alcaksın çözüm bu kadar basit
  • Em onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

Em onu
    Garenin soloda yenmediği yok.
  • Karşıda Yasuo varken Darius al 6lvl'a kadar iki elle 6dan sonra tek elle oynayarak bile kesersin
  • en basit ct yasuo yöntemi :

malp al
    e fulle
    trade girecegin zaman w bas e-aa-aa (her trade de q atma!)
    zaten malph ile kötü oynasan bile ad champlere lane vermezsin(iyi bir riven zorlayabilir)

Kısaca karsıda ap range champ yoksa her zaman malp pickle
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Rand_al_Thor_

en basit ct yasuo yöntemi :

malp al
    e fulle
    trade girecegin zaman w bas e-aa-aa (her trade de q atma!)
    zaten malph ile kötü oynasan bile ad champlere lane vermezsin(iyi bir riven zorlayabilir)

Kısaca karsıda ap range champ yoksa her zaman malp pickle
    6 lvl e kadar yasuo üstün. 6 dan sonra rivenle mahvedmen gerekir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.