Şimdi Ara

Topkapı PTT de y-tanıdığı olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce yurtdışından bir telefon sipariş vermiştim. Neyse perşembe günü bana postacı kağıt getirdi. İşte ABd den 300 gr ağırlığında paketiniz var bu belge ile almaya gelin vs. bir sürü ıvır zıvır yazıyor. Sonra topkapı ptt ye gittim sordum soruşturdum. paketimin olduğu yeri buldum. Sonra görevli bekle dedi ben ismini söyleyeceğim. Neyse masada bir adam oturuyordu paketi onun önüne koydu sonra bana içinde ne var dedi? Dedim telefon Telefon mu dedi? evet açılar paketi gözümün önünde telefona bakıp tekrar paketi kapattılar sonra memur dedi ancak yolcu beraberinde tel gelebilir. O kadar rica ettim yalvardım bana paketi vermediler gümrüm memuru hakkında soruşturma başlatırım dedi biraz daha itiraz edersen acayip artis birisi 5 nolu bölümde görev yapıyor. Harbi ters yapacaktım beni tehdit etti resmen diyorum kullanılmış telefon yok diyor olmaz hadi güle güle. Telefon şimdi geri gidecek diyor? Orada tanıdığı oaln var mı? Bana yardımcı olabilecek çünkü geri giderse 500 dolarım çöpe gidecek satıcı ben sorumluluk almam dedi bende ok bu mesajımı kanıt olarak sakla dedim sen hiçbirşeyden sorumlu değilsin diye. Şimdi satıcıya mesaj atıyorum işte paket gelirse bakarız diyip geçiştiriyor. Dedim bari benim yerime sat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.