Şimdi Ara

Topraklı priz kullanılmasına rağmen şarj olurken elektriklenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Toshiba Satellite L855-113 modelli notebook'umu şarj ederken topraklı priz kullanıyorum fakat yine de yüzeyinde elektriklenme meydana geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• Yok mu yardım edebilecek?..
  • Up...
  • o bazen bendede oluyor nedeni bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewigkeit

Merhaba arkadaşlar. Toshiba Satellite L855-113 modelli notebook'umu şarj ederken topraklı priz kullanıyorum fakat yine de yüzeyinde elektriklenme meydana geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bazı prizler topraklı gibi görünse de ana şebekenin topraklı olmaması gibi durumlar olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtayr

quote:

Merhaba arkadaşlar. Toshiba Satellite L855-113 modelli notebook'umu şarj ederken topraklı priz kullanıyorum fakat yine de yüzeyinde elektriklenme meydana geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bazı prizler topraklı gibi görünse de ana şebekenin topraklı olmaması gibi durumlar olabiliyor.

Sanmıyorum. Birçok yerde şarj etmeyi denedim, arkadaşlarımın bilgisayarlarına bir şey olmuyor ama benimkinde hala elektriklenme söz konusu. Sorunun bilgisayarda olduğunu düşünüyorum. Ne önerirsiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtayr

quote:

Sanmıyorum. Birçok yerde şarj etmeyi denedim, arkadaşlarımın bilgisayarlarına bir şey olmuyor ama benimkinde hala elektriklenme söz konusu. Sorunun bilgisayarda olduğunu düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

Garanti kapsamında ise servise gönderin derim. Onun haricinde içini açıp adaptör/elektrik giriş soketinin bir yere temas edip etmediğini kontrol etmek gerekir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.