Şimdi Ara

TOSHIBA 42XV635D LCD USB ALTYAZI SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En azindan silinme nedenini soyleselerdi daha iyi anlardik..
  • Bu forum kendi üyelerini iplemiyor herhalde açıklama gereği duymadigina göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalkaram

quote:

Orijinalden alıntı: cecoxxx

quote:

Orijinalden alıntı: kemalkaram

quote:

Orijinalden alıntı: cecoxxx

Merhabalar

2013 ekim ayında Estecerrahi'de (Dr Alp Arslan) yaptırmış olduğum saç ekimi sonucunu resimlerde görebilirsiniz.

3800 - 4000 arası kök ekimi yapıldı. ( 4500 TL )
    7 saat sürdü . Şuan herşey normal. Tepe bölgemde biraz açıklık var tekrar ekim yaptırmayı düşünüyorum. ( 6 ay boyunca burdan takip ettim doktor seçimini ona göre yaptım .Foruma ilk defa yazıyorm )

Ekimden hemen sonra bir resim ve 7 ay sonra bir resim ekledim

https://store.donanimhaber.com/49/fe/b2/49feb2010c4e7d8be9fdf4ec9d761b1e.JPG

https://store.donanimhaber.com/1f/52/62/1f5262614cfeced0697f9c4f61643f2f.jpg
     TOSHIBA 42XV635D LCD USB ALTYAZI SORUNU TOSHIBA 42XV635D LCD USB ALTYAZI SORUNU

hocam bir de ustten ve arkadan bir fotograf atsan daha aydinlatici olur. BEN ONDEN ATILMIS HICIBIR FOToGRAFA INANILMAMASI GEREKTIGINI DUSUNUYORUM...
    butun doktorlar on taraflara abandigi icin ust ve arka kisimlar cogu kisinin ya kel ya da berbat bir halde :)

Ön taraf için 3800 - 4000 kök yeterli olur diye konuşmuştuk ki okadar oldu. ön taraf güzel kapandı ama benim tepe bölgede de açıklık var. Saçlar uzayınca biraz kapanıyor ama tekrar bir işlem yaptırmam gerekiyor tepe bölgesi için. Aynı yere sordum 1500 kök kapatır dediler. Başka bir yere daha sordum onlarda ortalama 1500 kök kapatır dediler kararsız kaldım araştırıyorum şuan.

https://store.donanimhaber.com/1e/44/a8/1e44a8a10a3774fa7e6688571c1b441c.jpg
     TOSHIBA 42XV635D LCD USB ALTYAZI SORUNU

hocam senin sacinin masallahi var. ektirmesen bile olur. o kadar siritmiyor. donor bolgenden 2. hatta 3. bir ekim bile cikar. tesekkur ederim fotograf istegimi kirmadigin icin,...

bence 2000 den az ektirme ki sıklığı doğal olsun

• admin bu konuya açıklık getirsin varsa bit şey bizde bilelim
  • arkadaşlar ben 1,5 yıl önce uzun araştırmalar sonucu İSTANBUL HAİR CENTER DA ekim yaptırdım internetten ve sosyal medyadan çok araştırdım bunlara ulaştım ve konuştuktan sonra istanbula gitmeye karar verdim ekime gitmeden önce ekimi emine saykı denilen ki bunlar hocalarına doktor diyorlardı doktorda olmadığını öğrendim işte bu hanımefendinin yapacağını söylediler randevu alıp gittim ve ücreti peşinen ödedim işleme girene kadar ekimi güya emine yapıcaktı ama gelmedi tıraş yaptılar narkoza başlayacaklar bana dediler ki emine hanım kontrole gelecek ama onada gelmedi her neyse tuna diye bi doktor yaptı işlem bitti 4300 greft aldıklarını ve çok iyi sonuç alacagımı söylediler ilk yıkama iki gün sonra yapılır bunlar hemen bi gün sonra yapıp yolladılar haliyle ciddi kızarıklar vardı kafada bunlar bana en fazla bir kaç ay içerisinde geçer dediler neredeyse iki yıl oldu hala geçmedi arkayı çok tahrip etmeyiz belli olmaz ekildiği hatta ikinci üçüncü ekimi dahi yaptırırsınız dediler sonuç ise malesef arka berbat durumda ikinci bi ekim şansı yok diyor diğer ciddi saç ekim merkezleri ama bunlar gibi para göz olanlar her türlü yaparız diyorlar tabi. şuan saçıma baksanız gözle bile maximum 500 kök saç vardır ektiklerinin hepsi döküldü hep kökleri kırarak almışlar yani saçım berbat bi halde inanın ağlayasım geliyor bazan. inanın parasında değilim çünkü bu işlemi ömürde bi kez yaptırma şansın var ve güvenip gidiyosun sonuca bak insanı kahrediyor allahlarından bulsunlar o danışman serap, emine ve işlemi yapan tüm doktor hemşireler hepsini mahkemeye şikayet edicem ama arkadaşler sakın medyaya yada o insanlıkdan nasibini almamışlara inanıp saç ekimi yaptırmayım birebir tanımadığınız kimseye yaptırmayın hatta ama ben bu istanbul hair center a yaptırdım bin pişmanım benden söylemesi artık siz bilirsiniz bu günlerde mahkemeye gidip dilekçemi vercem inşallah devletimiz maddi manevi hesabını soracaktır çünkü bunun bi ölçütü yok

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.