Şimdi Ara

Toshiba satelite m40 anakart bozuldu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopum bozuldu.Bilgisayar açıldığı zaman donuyor. hiçbirşey fayda etmiyor ancak kapatıyorum kapattıktan sonra 3-4 dakika içinde bilgisayarı bir daha açamıyorum.Bazende açma düğmesine basınca açılıyor tekrar kapanıyor.son zamanlarda ise basıyorum açma düğmesine 1 sn sonra ışık sönüyor tık diye ses geliyor gene kapanıyor yani artık hiç açılmıyor. Servisine gönderdim yapamadılar,dedilerki toshibanın istanbuldaki servisine gönderirsek fiyatı çok yüksek verirler.Bizim istanbul da çalıştığımız bir servis var oraya gönderelim onlarda fiyatta yarı yarıya fark olur eğer bilgisayarı yapabilirlerse dediler,yapamazlarsa yapıcak birşey yok dediler. 3 hafta sonra bilgisayardan haber geldi.Anakart bozulmuş anakartın değişmesi gerek 460 euro masrafı yaptırmak istiyormusunuz dediler.Bir sürü şey söylediler sonra da eğer anakartı değiştirirsek başka bir sorun daha çıktığı takdirde sorunlu biz olmayız yani,mantıklı olan yeni bir bilgisayar almanız ve bu bilgisayarı satabilirseniz satmanız.Şimdi yardımınızı istediğim şey şu: 1. Çıkma bir anakart bulabilirmiyim? 2.Bilgisayarı satsam nasıl satabilirim değeri nedir?Yardımlarınızı bekliyorum şimdidien teşekkürler....

• anakartı yanık ve acılmıosa
    bence o bilgisayarı satamassın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.