Şimdi Ara

TOSHIBA SATELLITE A200-1AH pişman olurmuyum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TOSHIBA SATELLITE A200-1AH modelini bugun aldım arkadaşlar..Nasıl bir bilgisayardır acaba yani sizce ileride pişman olma durumum olabilirmi performans açısından iyimidir.yardımcı olursanız çok sevinirm..

• Toshiba A200-1AH kullanıcıları kulübü , isimli konuyu bastan sona oku , güzel bilgiler edinirsin

kullandikca anlarsin pişman olup olmiycani ..

hayirli olsun güle güle kullan bilgisayarini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozankaraca

Toshiba A200-1AH kullanıcıları kulübü , isimli konuyu bastan sona oku , güzel bilgiler edinirsin

kullandikca anlarsin pişman olup olmiycani ..

hayirli olsun güle güle kullan bilgisayarini.

+1
    sorunları çözümleri orada okuyabilirsin.bence de baştan sona oku o topici...hayırlı olsun bu arada...
  • sağlık kampayasından aldığım a200 1ah bozuk çıktı. iki defa geri gönderdim. tamir edilmeden geri gönderiyorlar.sakın ha sakın toshiba almayın arkadaşlar servisi çok kötü. ilgi alaka diye bişey yok. bozuk laptopu sağlam sdeyip geri gönderiyorlar. paranızı boşa harcamayın.
  • hayrlı olsun arkadasım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcekinir

sağlık kampayasından aldığım a200 1ah bozuk çıktı. iki defa geri gönderdim. tamir edilmeden geri gönderiyorlar.sakın ha sakın toshiba almayın arkadaşlar servisi çok kötü. ilgi alaka diye bişey yok. bozuk laptopu sağlam sdeyip geri gönderiyorlar. paranızı boşa harcamayın.

hocam bin kişi alır bi işiye denk gelir bu sorunlar.heryere aynı mesajı yazıp duruyorsun,hiç açıklama da yapmıyorsunn.Karalayıp duruyorsun.Kişisel öfkeni foruma yayma lütfen.Ben acayip memnunum toshiba a2001ah den hadi buyur bakalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: mcekinir

sağlık kampayasından aldığım a200 1ah bozuk çıktı. iki defa geri gönderdim. tamir edilmeden geri gönderiyorlar.sakın ha sakın toshiba almayın arkadaşlar servisi çok kötü. ilgi alaka diye bişey yok. bozuk laptopu sağlam sdeyip geri gönderiyorlar. paranızı boşa harcamayın.

arkadaşım geçmiş olsun ama bu yorum hiç iyi değil hepimizin başına gelebilir inşAllah servis sorununu halleder bu arada sorununu niye yazmıoyosun belki yazdımcı olabiliriz

ve alper sana gelince kesinlikle mükemmel bi sistem yüksek performans
    en önemlisi sistem elemanları birbiriyle uyumlu. Bence önemli etken sistemin yüksekliği diil(bakınız hp pavilion dv6*** serisi) uyumluluktur.
    kal sağlıcakla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.