Şimdi Ara

TouchPal Keyboard (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah Allah çok ilginç valla. ben hiç öyle bir şeylere rastlamamıştım yanlış hatırlamıyorsam. programı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?
  • Boşluk sonrası düzeltmeyı nasıl iptal ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Otomatik düzeltmeyi kapat veya sonraki kelimeyi seçmek için boşluk tuşuna basını kapat
     TouchPal Keyboard

• Note 2 Telefonumda ekranı dik konumdayken normal klavye

TouchPal Keyboard

Ekranı yan çevirince

TouchPal Keyboard

Bu klavye çıkıyor. Ben yan çevirince de birinci resimdeki gibi olsun istiyorum fakat ayarlarda bulamadım. Nasıl yapıldığını bilen var mı acaba?

• Arkadaşlar kelime yazarken üstte hiçbirşey çıkmıyor. Önceden kelime tamamlama falan vardı bunu nasıl aktif edebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar ben eklediğim bir kelimede harf değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacagım bulamadım favori kelimesini fauori olarak eklemişim yardımlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedStar79

Hayırlı bayramlar arkadaşlar ben eklediğim bir kelimede harf değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacagım bulamadım favori kelimesini fauori olarak eklemişim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sırasıyla; Ayarlar/Touchpal Bulut/Kullanıcı kelimelerini yönetin'e girin. Silmek istediğiniz kelimenin üstüne basılı tutunca sil seçeneği çıkacak. Ordan silebilirsiniz.
    Yeni kelime eklemek isterseniz sağ üstte + işareti var. Oraya tıklayıp istediğiniz kelimeyi ekleyin.
    Hayırlı bayramlar..

• Teşekkürler hocam iyi bayramlar

• Son güncelleme ile sürekli reklam çıkıp duruyor ekranda. Bu zamana kadar severek kullandım. Maalesef alternatif bulamıyorum. Qverty klavye kullanamıyorum. Bu klavyeyi kullanma sebebim tuş takımı gibi klavyesi olması. Bildiğinz öyle bir klavye var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Son güncelleme ile sürekli reklam çıkıp duruyor ekranda. Bu zamana kadar severek kullandım. Maalesef alternatif bulamıyorum. Qverty klavye kullanamıyorum. Bu klavyeyi kullanma sebebim tuş takımı gibi klavyesi olması. Bildiğinz öyle bir klavye var mı?

valla şu anda note3 kullanıyorum. samsungun kendi klavyesini kullanıyorum. onun haricinde eski telefonumda (gm discovery)google ın klavyesi var. üzgünüm. sizin de dediğiniz gibi o zamanlar çok güzel ve kullanışlıydı.
  • Böyle başka klavye yok mu? Şu reklamlar iyice sıktı artık
     TouchPal Keyboard
    Edit: Full programlar indir sitesinden TouchPal premium indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 6 Haziran 2017; 22:07:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.