Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
2
Favori
29.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6'yı yapınca düzeliyor o durum. Ama romu yükledikten sonra yapman lazım. Yüklemede bir sorun çıkarmaz, yüklemeden önce yapınca zaten yükledikten sonra eski haline dönüyor. Boşuna yapmış oluyoruz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightWatch71

6'yı yapınca düzeliyor o durum. Ama romu yükledikten sonra yapman lazım. Yüklemede bir sorun çıkarmaz, yüklemeden önce yapınca zaten yükledikten sonra eski haline dönüyor. Boşuna yapmış oluyoruz yani.

ilk 3 seçeneği yaptım sorunsuz gibiydi taki markete girene kadar.markete bağlanamıyorum. ayrıca eski versiyon olduğundan google play olarak değil market olarak görünüyor. sorun ne olabilir sizce? tarayıcı çalışırken markete bağlanamadı uyarısı alıyorum hesabımı falan girmiş olduğum halde.

edit: gooogle play apksini yükleyince sorun halloldu. rom gayet iyi görünüyor. eski romda olmayan uygulamalar bunda var fakat sensör sıkıntılı bu kezde. ekranı çevirdiğimde ekran dönmüyor. eski romda bu vardı. yani başlangıç ekranında touchpro yazan rom. sorunu halledebilir miyiz hocam ya da varsa elinizde açılış ekranında touchpro yazan o romu rica edebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yansekiz -- 14 Haziran 2012; 23:56:16 >

• quote:

6'yı yapınca düzeliyor o durum. Ama romu yükledikten sonra yapman lazım. Yüklemede bir sorun çıkarmaz, yüklemeden önce yapınca zaten yükledikten sonra eski haline dönüyor. Boşuna yapmış oluyoruz yani.

Anladım. teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalıçapkını35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nedimcelik

Benimde usb çeviricim arızalandı nerde bulabilirim acaba?birde biºy sorucktım.İnternetten indirdiğim bi müziği tabletin micro kartına taºıyamıyorum kndi taktığım karta nasıl atabilirim?bi bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/usb-disi-mini-usb-erkek-5-pin-cevirici-mp3-mp4-58752234 ªurada bi tane var mesela. Dosyalar, Es File Explorer'la ya da kendi Dosya Yöneticisinden taºınır hafıza kartına. Markette var Es File Explorer..

Piyasadaki dönüºtürücü kablo ve aparatların hiçbirisi çalıºtırmıyor maalesef ben gg'den de aldım denedim, belki 10 tane kablo denedim hiçbiri çalıºtırmıyor, kabloyu garantiye verip orijinalini isteyin ben ancak böyle çözebildim dönüºtürücü sorununu, yenisini gönderdiler garanti kapsamında. Eğer bu da bozulursa ne yapacağız bilmiyorum... Firmadan yedek bir tane daha talep etsek iyi olacak...

Alıntıları Göster
    Piyasadaki dönüºtürücü kablo ve aparatların hiçbirisi çalıºtırmıyor maalesef ben gg'den de aldım denedim, belki 10 tane kablo denedim hiçbiri çalıºtırmıyor, kabloyu garantiye verip orijinalini isteyin ben ancak böyle çözebildim dönüºtürücü sorununu, yenisini gönderdiler garanti kapsamında. Eğer bu da bozulursa ne yapacağız bilmiyorum... Firmadan yedek bir tane daha talep etsek iyi olacak...

hocam ben arızalanan kabloyu kestim acaba koptu diye yuttura bilirimiyiz :D yoksa nolucak bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yansekiz

quote:

ilk 3 seçeneği yaptım sorunsuz gibiydi taki markete girene kadar.markete bağlanamıyorum. ayrıca eski versiyon olduğundan google play olarak değil market olarak görünüyor. sorun ne olabilir sizce? tarayıcı çalışırken markete bağlanamadı uyarısı alıyorum hesabımı falan girmiş olduğum halde.

edit: gooogle play apksini yükleyince sorun halloldu. rom gayet iyi görünüyor. eski romda olmayan uygulamalar bunda var fakat sensör sıkıntılı bu kezde. ekranı çevirdiğimde ekran dönmüyor. eski romda bu vardı. yani başlangıç ekranında touchpro yazan rom. sorunu halledebilir miyiz hocam ya da varsa elinizde açılış ekranında touchpro yazan o romu rica edebilir miyim?

Ayarlar--Ekran-- Ekranı Otomatik Döndür seçeneği işaretli mi? Çünkü bende çalışıyor, bir sorun yok. Ama başka sorun da varsa, senin dediğin rom herhalde Garpike'ın verdiği orijinal rom.

http://forum.donanimhaber.com/m_59287931/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59287931

Bu arada Max Payne çıkmış, valla çok iyi deneyin, tavsiye ederim :):)

• quote:

quote:

quote:

Ayarlar--Ekran-- Ekranı Otomatik Döndür seçeneği işaretli mi? Çünkü bende çalışıyor, bir sorun yok. Ama başka sorun da varsa, senin dediğin rom herhalde Garpike'ın verdiği orijinal rom.

seninkini de yükledim garipke arkadaşın romunuda ikisininde açılışında yeşil fonlu android yazısı çıkıyor.touchpro falan yazmıyor açılışta ve ikisinin sensöründe de sorun yaşıyorum. ekran normal sayfalarda bile dönmüyor. yok bildiğiniz başka romlar ya da bi çözüm yolu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

seninkini de yükledim garipke arkadaşın romunuda ikisininde açılışında yeşil fonlu android yazısı çıkıyor.touchpro falan yazmıyor açılışta ve ikisinin sensöründe de sorun yaşıyorum. ekran normal sayfalarda bile dönmüyor. yok bildiğiniz başka romlar ya da bi çözüm yolu?

Eğer Garpike'ın romunda da sensör sorunu varsa bence senin sensör bozulmuş. Yüklediğim alakasız romlarda bile sensör sorunu yaşamadım. Bu tablette çalışan romlar;

1- Improvise'ın verdiği sayfadakiler
    2-Tracer OVO http://www.tablet.tracer.eu/android-403
    3-ChristianTroy CM9http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1760929
    4-ChristianTroy AOKPhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1760931
    5-ChristianTroy CM10 JellyBean Previewhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1821398 (daha stabil değil, bi de orijinal romun üzerine kurulmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightWatch71 -- 12 Ağustos 2012; 17:59:56 >

• romla vakit buldukça deniycem kardeş sağolasın ama arkadaştan aldığım romlarda da fark ettiğim bişey varki ana bant sürümü sürekli 0.9 veya 0.8 oluyor. tableti ilk aldığımda cihaz b-y07 olarak görünüyordu ve ana bant sürümü 1.1di. bu pegasus bilgi teknolojileri de battı mı nolduysa artık ne internet sitesi açıyor ne mail adresleri aktif bi orijinal rom alamadım. valla sinir oldum. güzelim sensörlü sürümü sildikte başka rom yükledik. olsa da ilk romu olan birileri alsak ya.
  • quote:

romla vakit buldukça deniycem kardeş sağolasın ama arkadaştan aldığım romlarda da fark ettiğim bişey varki ana bant sürümü sürekli 0.9 veya 0.8 oluyor. tableti ilk aldığımda cihaz b-y07 olarak görünüyordu ve ana bant sürümü 1.1di. bu pegasus bilgi teknolojileri de battı mı nolduysa artık ne internet sitesi açıyor ne mail adresleri aktif bi orijinal rom alamadım. valla sinir oldum. güzelim sensörlü sürümü sildikte başka rom yükledik. olsa da ilk romu olan birileri alsak ya.

İyi de Garpike'ın verdiği orijinal rom zaten. Sen 2.3 istiyorsan o rom kimsede yok. Ayarları bir daha kontrol et bence mümkün değil sensörün çalışmaması. Eğer çalışmıyorsa kesinlikle romdan değil sensörden. Bu konuya yazan 3-5 kişi daha sürekli orijinal rom istiyor ama işin kötüsü kimse adamın verdiğinin orijinal olduğuna ikna olmuyor :) Ben cihazı servise verdiğimde bana yüklenen rom Garpike'ın romuydu. Evet, model numarası değişik ama servise ulaşsan da sana aynı rom verilecek.

• ya arkadaşlar ben internetten indirdiğim bir doyayı müziği,micro sd kartıma nasıl taşıyacağımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz?
  • quote:

ya arkadaşlar ben internetten indirdiğim bir doyayı müziği,micro sd kartıma nasıl taşıyacağımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz?

Kendi dosya yöneticisiyle ya da Es File Explorer'la kopyalayıp hafıza kartına yapıştır. Ya da bilgisayara bağla, "Usb Bağlandı" diye gelen uyarıyı aç, "USB depolama birimini aç", iki tane sürücü görünecek atmak istediğin dosyayı bul, hafıza kartına yapıştır.
  • saol dostum deniycem ama Es File Explorer dediğin nedir programmı?
  • quote:

saol dostum deniycem ama Es File Explorer dediğin nedir programmı?

Evet, markette var, o da dosya yoneticisi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünün kamerasının oldugu yerinde önce kılcal çatlaklar meydana geldi. daha sonra kılcal çatlaklar camın boydan boya çatlamasına sebep oldu. PEGASUS BILGI TEKNOLOJILERI SANAYI VE DIS TICARET A.S. yi aradım ve konuyu bahsettim. "ürünlerimizde şuanda böyle bir sorun olmaz" diye dogrudan garanti kapsamı dısı olarak yaklastılar. ürün kipada satıldıgı için güvenerek almıstım ancak ithalatçı firmanın ithalatının arkasında durmamasından sikayetçiyim. teknik servislerindeki sahısların, magdur olan kisilere karsı davranısları da kabul edilecek sekilde degildir.kipa gibi kitlesel pazarlama yapan firmaların bu tür firmaların(müsterilerini magdur eden) ürünleri satmamalıdır. saygılarımla.
    SIKAYET BILGILERI
    Sikayet No : 245131
    Sikayet Tarihi : 21/06/2012
    Markası : Touchpro y-b07/y-1028
    Fatura No : 065109
    Fatura Tarihi : 12/03/2012
    Uyusmazlık Bedeli : 269.00 TL
    Sonuç SMS Atılsın : Hayır
    Tüketici Talebi : ÜCRETSIZ ONARIM

• arkadaşlar tableti 4.0a güncelledik iyi güzel oldu eskiden telefon die geçiyordu şimdi tablet oldu ama bu uygulama sıkıntısını nasıl aşacağız en basidinden facebook uygulamasını desteklemiyo bu konuda yardım ede bilecek arkadaslar varmı acaba ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim
  • Merhaba. Bu tableti almayı planlıyorum ama uygulama ve oyun konusunda eksiği var diye bir izlenime kapıldım. Doğru mu?
  • oyunlarda pek bi sıkıntı yok çoğu oyunu oynuyor ama uygulamada biraz da olsa sıkıntı var
    bence tableti almalısın fiyat performans konusunda gayet iyi uygulama eksikleri de geliştiriciler tarafından fark edilip düzeltilecektir.
  • oyunlarda pek bi sıkıntı yok çoğu oyunu oynuyor ama uygulamada biraz da olsa sıkıntı var
    bence tableti almalısın fiyat performans konusunda gayet iyi uygulama eksikleri de geliştiriciler tarafından fark edilip düzeltilecektir.
  • fiyat performans konusunda iyi ancak fiyat performans + kalite konusunda tavsiye etmiyorum. heran beklemediğiniz sorunlar çıkarabilir. bence bilindik markalara biraz daha ödeyip en azında teknik servis konusunda sıkıntı yaşamazsınız. touchpro bi marka olmadığından arkasında destek bulamadım. şikayetimi bile ithalatçıya değil böyle kalitesiz şeyleri mağazasına sokan kipaya yaptım. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlnc

fiyat performans konusunda iyi ancak fiyat performans + kalite konusunda tavsiye etmiyorum. heran beklemediğiniz sorunlar çıkarabilir. bence bilindik markalara biraz daha ödeyip en azında teknik servis konusunda sıkıntı yaşamazsınız. touchpro bi marka olmadığından arkasında destek bulamadım. şikayetimi bile ithalatçıya değil böyle kalitesiz şeyleri mağazasına sokan kipaya yaptım. saygılar.

ithal eden firma pegasus bilgi teknolojileri. her türlü sorunda şu numaradan iletişime geçebilirsin.
    0 216 554 75 75
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.