Şimdi Ara

Toyota Corolla sol arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben 2004-2006 model toyota Corolla sol ariyorun benzin/lpg li az kilometreli ,yipranmamış ,renk olarak beyazyada gri olabilir döşemeleri deforme olmamış kazası hasarı olmayan, serpme yuzeysel boya olabilir fiyatı abartilmamış, arkadaşlar çevresinde veya taniklarinizda boyle araba varsa beni arayabilirsiniz Mahmut 0530 519 34 47

• Buradan araç bulma ihtimalin çok düşük. İlan sitelerine baksan daha iyi olur. Gözüne kestirdiğin ilanları paylaş, burada ilanları inceleyip tavsiyelerimizi yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chameleon41

Buradan araç bulma ihtimalin çok düşük. İlan sitelerine baksan daha iyi olur. Gözüne kestirdiğin ilanları paylaş, burada ilanları inceleyip tavsiyelerimizi yaparız.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıdacı21

Selam arkadaşlar ben 2004-2006 model toyota Corolla sol ariyorun benzin/lpg li az kilometreli ,yipranmamış ,renk olarak beyazyada gri olabilir döşemeleri deforme olmamış kazası hasarı olmayan, serpme yuzeysel boya olabilir fiyatı abartilmamış, arkadaşlar çevresinde veya taniklarinizda boyle araba varsa beni arayabilirsiniz Mahmut 0530 519 34 47 

2004 Corolla VVT Sol Sedan var, 157 bin, otomatik vites, granit gri.Satmayacağım ama piyasasını merak ettim, kaç verirsiniz ?
  • 2005 sol düz vites olanları 23-26 degisir temizligine göre şahsen ben otomatik almam piyasasıda nedir bilemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.