Şimdi Ara

TR #1 Fiora KiRiKaRu AMA (soruları alayım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir de benim yaptığım build son 2 item cıva yatağan/malmortius(3lü yerine) ve randuin(def itemi) şeklinde nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achambo -- 29 Mart 2015; 19:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achambo

jaxa karşı nasıl oynamak gerek

bir de benim yaptığım build son 2 item cıva yatağan/malmortius(3lü yerine) ve randuin(def itemi) şeklinde nasıl?

eğer hala karşı carryleri tekleyebiliyorsan sıkıntı yok.

jax ile oyunun başında sürekli W ile basic attack trade'i yapın. 6'dan sonra adamı E kullanmaya zorlayın. eğer siz ulti atmadan E kullanırsa E bitince ulti atın. kullanmazsa zaten ölür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiRiKaRu -- 30 Mart 2015; 16:58:11 >
  • Görkemli zafer'i (righterous glorydi sanırım ingilizcesi) savaş başlatmak/geri çekilmek için mi alıyorsunuz yoksa maça göre değişir dediğiniz def itemı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bridgit M.

Görkemli zafer'i (righterous glorydi sanırım ingilizcesi) savaş başlatmak/geri çekilmek için mi alıyorsunuz yoksa maça göre değişir dediğiniz def itemı mı ?

görkemli zaferin aktifi düşman karakteri ya da kulesine doğru ilerlerken hız verir, geri çekilmek için kullanılamaz. değişken def itemı da o olsa gerek

• Ireina Nadar kullanıcısına yanıt
    K den

• oq

• quote:

Orijinalden alıntı: Bridgit M.

Görkemli zafer'i (righterous glorydi sanırım ingilizcesi) savaş başlatmak/geri çekilmek için mi alıyorsunuz yoksa maça göre değişir dediğiniz def itemı mı ?

karşıda beni çok rahat kitelayabilecek champlar varsa onu alıp fightta veya birini tek yakalayabileceğim bi durumda youmu ile beraber basıyorum.

• https://www.youtube.com/watch?v=DKbBGEPKoZc

(videoları parça parça yüklüyorum, sonra birleştirip montage haline getireceğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiRiKaRu -- 30 Mart 2015; 21:19:38 >

• karşımda lissandra var ne önerirsin ?
  • malphite sana koymuyor mu. Sahsen karsima fio gelince free lane diyorum .Malphin e si yeter

• Bakıyorumda osudan lole geçmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KILLMEPLEASEQQ

Bakıyorumda osudan lole geçmişsin.

sen kimsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiRiKaRu

quote:

sen kimsin

bende tanıyorum seni osuda
  • quote:

quote:

sen kimsin

Eski nickim

K i R i K a Z e

Nereden esinlendim sence.

• senin bu konuyu açma amacın fiorada tr #1 olduğunu söylemek. Kimseye yardım etmek v.s. umrunda değil. Açıldığı zaman buna benzer cevaplar geleceğini de iyi biliyordun.
  • Şampiyonuluk olmasan dalga geçerdim de iyisindir neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

senin bu konuyu açma amacın fiorada tr #1 olduğunu söylemek. Kimseye yardım etmek v.s. umrunda değil. Açıldığı zaman buna benzer cevaplar geleceğini de iyi biliyordun.

konudan görüp oyundan ekleyenler oluyor. her sorularına cevap veriyorum, bazılarıyla beraber urf; aram vs. attığım da oldu. forumda yeniyim, forum kültürüne de çok alışkın değilim. low eloda oynayan arkadaşlar tarafından daha çok soru sorulacağını düşünüyordum konuyu açmadan önce açıkçası.

bu haftasonu unranked smurf hesap alıp stream yapma ihtimalim var. hedef 100 win streak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

senin bu konuyu açma amacın fiorada tr #1 olduğunu söylemek. Kimseye yardım etmek v.s. umrunda değil. Açıldığı zaman buna benzer cevaplar geleceğini de iyi biliyordun.

konudan görüp oyundan ekleyenler oluyor. her sorularına cevap veriyorum, bazılarıyla beraber urf; aram vs. attığım da oldu. forumda yeniyim, forum kültürüne de çok alışkın değilim. low eloda oynayan arkadaşlar tarafından daha çok soru sorulacağını düşünüyordum konuyu açmadan önce açıkçası.

bu haftasonu unranked smurf hesap alıp stream yapma ihtimalim var. hedef 100 win streak.

sen beni anlamadın, bu forumda bulunan istisnalar hariç kimse bir şey öğrenmek istemez. yaptığın şey yabancı forumlarda var ve ben seviyorum bu tip konuları. Fakat türkçe olduğu zaman bizimkiler baltalıyor. Ben sana durumu özetledim yoksa ilgim olsa fioraya okurdum

• kombo örneği

• bi maçını izleyemedim tıklıyorum 2 saattir baktım oyundasın izleye tıklayınca siyah ekran sonra yanıt vermiyor diyo ama diğer oyunları rahat izliyorum

oyunda eiganin adım sınav çalıştığımdan haftada 1 giriyorum yazın baya oynarım:)

3 lü gayet güzel oluyormuş hasarı baya arttırıyor bugün denedim, ben de artık o şekilde build yaparım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.