Şimdi Ara

Trafikte Nefret Ettiğim Tipler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şeriti ortalayıp giden ve sollarken arkadan selektör yapanlara sinir oluyorum.
  • Doorbay kullanıcısına yanıt
    duydum hocam da benden söylemesi yoksa siz de koyarsınız tamponu bagaja.
    araç sürerken telefonla konuşmayın ve boş yolda ani fren yapmayın nokta.
  • demek ki siz de listede yer alıyorsunuz.
    taksici, minibüs ve otobüs şöförlerinin çoğu sadece kendini trafikte sanan bencil insan müsveddeleridir.
    istanbulun göbeğinde her gün hata yapanlara insanlık dersi veriyorum merak etmeyin.
    linç girişimi ne zamandır çözüm yolu oldu bu ülkede?
    hatanı kabulleneceksin. yok başka yolu.
  • Bugunde biri batti ciktinin tam cikisina park etmis. Kornaya basiyorum ne var 2 dakka isimis var diyor. Batti ciktinin amaci durmadan yoluna devam etmen. Ben o seritte. Beklemeden cikayim ki isime yarasin. Adamin keyfine cikista bekleyip trafigin. Durumuna gore trafige giriyoruz bi de lafida biz yiyoruz :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

demek ki siz de listede yer alıyorsunuz.
    taksici, minibüs ve otobüs şöförlerinin çoğu sadece kendini trafikte sanan bencil insan müsveddeleridir.
    istanbulun göbeğinde her gün hata yapanlara insanlık dersi veriyorum merak etmeyin.
    linç girişimi ne zamandır çözüm yolu oldu bu ülkede?
    hatanı kabulleneceksin. yok başka yolu.

Hayır benim hiçbiriyle alakam yok normal bir şoförüm ben.
    Taksici, minibüs ve otobüs şoförlerine dedikleriniz hakkında da katılıyorum. Çoğu insanlıktan nasibini almamış kişiler.
    Ama dikkatinizi çekerim her nevi taksiciye, otobüsçüye korna çalıyorum demişsiniz. Bir şey yapmayan adama durup dururken mı korna çalıyorsun bunu soruyorum? Yazdığın listeye göre o anlam çıkıyor.
    Korna gerektiğinde çalınmalı, ama gerekmediğinde de çalınmamalı. Ota boka korna çalan tiplerden nefret ediyorum.

• yazdıklarım doğru okunup doğru yorumlandığında çıkan sonuç sudur;
    sizin de belirttiğiniz üzere dikkat ederseniz sürekli hata yazan tipleri listelemişim.
    hata yapmayanın yanına gidip elbette kornaya basmıyorum ancak bu listedekilerin hemen hemen hepsi uyarıyı hak ediyorlar.
    yoksa gereksiz çalınana ben de karşıyım.
    kaldı ki taksici ve minibüs şoförlerinin hepsi bence aynıdır.
  • Abi bu yöntemi denedim zamanın birinde, kamyoncuya yaptım bu frene basma işini, sonra mola verdiğim yere geldi kamyoncu aha dedim arabanın üstüne çıkacak :) Allahtan farketmedi orada olduğumu da şu anda hayattayım :)
  • Daha dün Ayvalık tan dönerken Ankara plakalı bir araç beni daha sollar sollamaz sağdaki benzinliğe kırdı direksiyonunu..

Yavaşlayıp yüz ifadesine baktım; direksiyona yaslanmış ön camdan yukarı yakıt istasyonu firması tabelasını görmeye çalışıyor, önüne bakmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemide kamanlı

Abi bu yöntemi denedim zamanın birinde, kamyoncuya yaptım bu frene basma işini, sonra mola verdiğim yere geldi kamyoncu aha dedim arabanın üstüne çıkacak :) Allahtan farketmedi orada olduğumu da şu anda hayattayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

duydum hocam da benden söylemesi yoksa siz de koyarsınız tamponu bagaja.
    araç sürerken telefonla konuşmayın ve boş yolda ani fren yapmayın nokta.

Koyayım tamponu bagaja. İster bagaj kapağını da koyayım, stopları da koyayım, değer kaybını da koyayım dert değil. Zorunlu trafik sigortası diye bir şey var.
  • ilk sırada sıkışık trafikte selektör atan,sonrada sağından gelip senin takip mesafene giren öküzler gelir,bunların ağır bir kaza sonrası adam olma ihtimalleri var ,, ikinci sırada sağı boşken sol şeritte ağır giden hayvanlar gelir, bunlar yavaş gittiği için ağır kaza yapmaz,bunların ilacı dayak ,,,,üçüncü sırada ortada sis falan yokken ön sisleri arka sisleri açıp çakma xenonları ile herkesin gözünü iğfal eden hayvanoğlu hayvanlar gelir,bunlar icraatlerini akşam üzeri ve zıt yöne giderken yaptıkları için dayak yeme ihtimalleri düşük,bu yüzden adam olma ihtmalleri az,ama yedikleri beddualarla iflah olmaları mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.