Şimdi Ara

Trigonometri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar trigonimetriyi hangi hocadan dinlemeyeliyim sizce ?
    Elimde behzat var cok uzun anlatiyor sanki
    Nejdet hoca var o da sanki cok uzun anlatiyor
    Hocalara geldik kisa anlatmis ancak o da cok konusuyor dikkatimi dagitiyor
    Senol hoca da cok basit anlatiyor sizce hangisinden dinliyim bi yol gosterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trigonometrinin Nejdet hocadan başka alternatifi yok. İnternette olsun gerçek hayatta olsun trigoyu en iyi anlatan hocadır kendisi
  • teknofem + simetri eski basım 2.kitap tüm soru tipleri mevcut hoca da on numara anlatmış antin kuntun hocalara gerek yok klasiklerden şaşmamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoton dizi -- 1 Ocak 2017; 3:16:18 >
  • Teknofem iyi diyorsun yani hocam ordan basliyim ozman
  • Up
  • Up
  • Behzat sakin alma pişman oldum aldigima dinlemiyorum ondan. Uzun yollardan gereksiz şeyler anlatıp videoyu da uzatıyor bence. Ben yarıda bıraktım. Trigonometride önemli olan bence mantığı kavramak yoksa zor gözüken ama çok da zor olmayan bir konu. Fasıl çözebilirsin apotemi metin gibi. Ben geçen sene hocalar geldik ve Karekok LYS den bitirdim trigoyu ve zorluk çekmiyorum bu konuda. Nejdet hocayı bilmiyorum hiç dinlemedim. Şenol hocaya da gelince 10. Sınıfta birkaç videosunu izlemiştim yazılı öncesi ama basit olduğu için bana faydası olmamıştı yani onu da onermem
  • Hocam bana da oyle geliyor behzat sanki videolari uzatiyor bilerek para kazanmak icin buyuk ihtimal hocalara geldikden dinleyecegim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.