Şimdi Ara

True Crime: New York City 2007

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu oyunu kurdum oyun acılırken sole bır hata verıyorinsert the TCNYC disc into the disk drive and press Retry make sure its contents can be vıeved in the windows explorer if it iş a multi diskproduct try the main disk or other if nothing helps press ınformations and send the eror report to product techınal support bu nedemek oldugunu bılmıyorum bu oyunu kuran arkadaslardan yorumları bekliyorum

• evet arkadaslar aynı sorun bende oldu oyunu kurdum ama acamadım tamammen aynı hata bende de oldu oyunu cok ıstedım oynamak ama derdıme cozum bulamadıgım ıcın oyun askıda kaldı arkadasım bırısı bana cdrom kablolarını cıkart dene dedı ama bıraz mantıksız buldum yapmadım sen denedınmı
  • crack yaptınızmı :D
  • arkadaşlar içersinde carck dosyası ile ilgili hiç birşey yok çok denedim internette filanda aradım diğer yüklediğim oyunlar gibi hata vermiyor böyle bi hatayı ilk defa gördüğüm için bişey yapamadım mec bur başlık açmak zorunda kaldım yükleyen arkadaşlar yorumlarınızı eksik etmeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

crack yaptınızmı :D

murtix7 cavusum sende carck dosyası var ise paylaşa bilirmisin birde crackı deneyelim çünkü oyunun dosyalarının içersinde carck ile ilgili hiç bir kalsör mevcut değil
  • crack dosyasıyla duzelırmı pekı cdromla alakalım bı hata verıyo dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yildizspot

crack dosyasıyla duzelırmı pekı cdromla alakalım bı hata verıyo dostum

bence cd romla alakası yok sende crack dosyası varsa paylasa bilirmisin yildizspot ben bulamadım internette carck dosyasını
  • hmmm yenisimi cikmiş vay be oynamak lazim
  • YOKMU CEVAP ARKADAŞLAR HÜÇMÜ OYNAYAN YADA YÜKLEYEN YOK ARANIZDA
  • cracki araştırıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

cracki araştırıyorum...

teşekkürler en yakın zamanda bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.