Şimdi Ara

Trundle yeni jungleda ne durumda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trundle'ı rotasyonda görünce bir oyun atayım dedim.Rahat bir şekilde jungle döndüm, pasif sayesinde fena daa olmayan bir sustain var bu troll arkadaşta.Sizce nedir durumu, güçlü mü zayıf mı? Karşı takımda tank olunca instalock olması gereken bir şampiyon mu?

Ayrıca aldığım itemler:
    Stalker's blade(warriors)(mavi jungle itemi, ad-cdr-armor pen veren)-BOTRK-Randuin-Spirit Visage(Ruh gömleği sanırım türkçesi) çıkmıştım, son itemları ne önerirsiniz? Ultiyi öndeki Zac'e attığımda ölümsüz oluyordum fazla güçlü gibi geldi.Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada Shyvana yeni ormanda ne durumda, stacklenen item ile oynuyorum fena değil gibi geldi.Ona da bir öneri bekliyorum, cevaplar için teşekkürler şimdiden.

• stalker+ asli olan daha mantıklı trundle için diğer itemlerin ise ana itemleri zaten son item olarak spesifik yani rakibe bak.
  • adc oynarken karşımda görmek istemeyeceğim nalet şampiyon
  • Trundle karşıda ağır slow, reengage olmadığı sürece baya güçlü oluyor. Jungle dönerken de pek zorlanmıyor, as jungle iteminin yanında trinity ile de baya bir dmg çıkarıyor ama dediğim gibi karşı takım kompozisyonuna göre aa yapmaya bile giremiyorsunuz çoğu zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gankleri etkili değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.