Şimdi Ara

TSM NE DEMEK BANA AÇIKLAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
16.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi herkes diyor efendim tsm 4.0 geldi vs. vs

bunda harita mı büyüyor ne oluyor yani googl yazdım afrika roma falan eklenmiş

sonuç olarak sadece harita mı büyüyor ?

• TSM (ya da uzun adıyla TruckSimMap) harita modudur, oyunun haritasının yanısıra eklenen yeni haritada yollar ve ülkeler bulundurur ayrıca dorse vb modlar da içermektedir, İspanya, İtalya, Afrika ülkeleri, Yunanistan modda bulunan ülkelerdendir. TSM ekibi bu haritayı geliştirmektedir yeni versiyonunu bekliyoruz şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkOyun

TSM (ya da uzun adıyla TruckSimMap) harita modudur, oyunun haritasının yanısıra eklenen yeni haritada yollar ve ülkeler bulundurur ayrıca dorse vb modlar da içermektedir, İspanya, İtalya, Afrika ülkeleri, Yunanistan modda bulunan ülkelerdendir. TSM ekibi bu haritayı geliştirmektedir yeni versiyonunu bekliyoruz şu anda.

hmm.İyiymiş gerçekten yollar da uzar hem kısa geliyordu bana

ben sadece oyunun haritasını denemek istiyorum başka dorse vs. mod muş falan olmadan sadece harita şeklinde yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkOyun

Buyrun.
    http://cloudzer.net/file/hjyo7kaq

Saolasın pasa.Nasil kuruyoruz bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndir scs uzantılıysa mod klasörüne at, 7z falansa 7zip gibi herhangi bir programla içini aç scs uzantılı dosyalarını Belgeler\Euro Truck Simulator 2\mod klasörüne at.
  • beyler bende tsm yi kullanıyorum fakat kullanmaya başladığımdan beri çalıştırdığım şöförler 2 katı fazla kazanmaya başladılar oyunun gidişatını biraz zedelediğini düşünüyorum bu durum düzeltilebilirmi
  • D4M24 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani pek anlamadım ?

Para gln sorun değil ama sen afrikaya falan yunanistans gittin mi gittiysen yollar nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani çalışanlarımın seviyesi çok yüksek olmadığı halde tsm modu olmadan oynadığımdan daha fazla para kazanmaya başladılar tsm modda. gittim oralara yokuşlar dönemeçler inişler çıkışlar çöller vs çok güzel bi mod aslında
  • Madridden Casablankaya yük aldım. Afrika ya geçtikten sonra ilk gişelerde takıldım. Açılmıyor gişeler. Yeşil işaret hiç görünmüyor.
  • http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9f9q.png

gördüğünüz gibi afrika görünmüyor.baktım nette heryer var.neden bende böyle anlamadı tekrar mı indireyim

mazota yazık be 1200 kmdir yoldayım

çözümü bilen paylaşabilir mi @İlkOyun @D4M24 @dererhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorita

http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9f9q.png

gördüğünüz gibi afrika görünmüyor.baktım nette heryer var.neden bende böyle anlamadı tekrar mı indireyim

mazota yazık be 1200 kmdir yoldayım

çözümü bilen paylaşabilir mi @İlkOyun @D4M24 @dererhan

Oyununuzda game_data.sii'li bir mod var onunla çakışıyor, modların içini winrar ile açıp def klasörünün içinde game_data.sii olan modları kaldırabilirsiniz veya kısa yoldan çözüm isterseniz diğer modları kaldırabilirsiniz.

• nedeni kullandığınız başka modlardan kaynaklı olabilir ben tsm den başka hiç bir mod kullanmıyorum herhangi bi problem yok.
  • merso orji mod vardı kaldırdım bakam düzelecek mi
  • sorun çözüldü thanks
  • Sizinle bi foto paylaşmak istedim ayrıca

TSM NE DEMEK BANA AÇIKLAYIN

ben depouy afrikadan başka yerde doldurmam vallaundefinedundefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stadhouder -- 8 Aralık 2013; 14:33:51 >

• sudan ucuz nede olsa mazot kaçakçılığı mümkün mü acaba modda
  • Yeni geçtim haritaya biraz zaman geçsin oralarda takılacağım ben de. Şimdi araç benim değil nasıl olsa şirket masrafları da karşılıyor diye uğraşmıyorum.
  • İlk başlarda mazota göre oynuyordum bende acayip ucuz afrika ülkelerinde mazot bitmesine yakın afrikaya doğru bir mal alıyorum ki mazotuda fulluyeyim giderken :)
  • Arkadaşlar kayıtlı oyunda kullanabiliyor muyuz ? Yeni oyun açmak gerekir mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.