Şimdi Ara

ttnet telefon hatsız kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

quote:

Orijinalden alıntı: yetkin

quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

arkadaşlar bu yalın adsl işi palavra ...zaten telokom sitesınde yazmış,yalın adsl hizmeti alımında her ay için + 15 tl daha koymuş,yani sabit telefondan kaldırıp buraya koymuş...
    ben ayrıca doping,biri gibi firmalardan adsl hizmeti alan arkadaşlara şaşıyorum.
    bu firmalar zaten telekomdan hat kiralayıp bu hızmeti veriyorlar ayrı bir alt yapıları zaten yok.uydunetın ve süperonline ayrı hatları var ama uydunet telekomun bir ayrı kolu zaten.bazı arkadaşlar ve okuduklarımdan,gsm şirketlerının bile telekom hatlarını kullandıklaı söylenıyor.kısaca sonuç olarak telekom ülkemizde alt yapıya sahip tek kurum.onun için her şey onların elinde.tek kurum oldugundan ne anun dinliyor,ne nizam dinliyor...

Neden şaşıyorsunuz ,ben SMİLE abonesiyim TTNET'TEN daha avantajlı oldugu için SMİLE ADSL tercihi yaptım. Alt yapı sade TELKOMUN degil bunda SMİLE ,BİRİ,DOPİNG de hak sahibidir.

yanlış biliyorsun, bu firmalar bi arıza durumunda,...bizden kaynaklanmıyor,telekom hatlarından...diyorlar...

telekomda diyor ki "bizden degil sizden kaynaklaniyor bu sorun. bizde sıkıntı gözükmüyor" der genelde

• Bir sorum olacak şimdi ben bu kampanyaya başvuru yapacam, bu tt netin sayfasında ayrı bir kampanya yani yalın adsl diye geçiyor birde internet üzerinden adsl başvurusunda flash bellek hediye kampanyasıda varmış, internetten başvursam buna ayrıca flash bellek te alırmıyım acaba?
  • 12 aylık59.99luk kampanyadan adsl'em bağlandı

şu anda 10ms ping 7MBit hız görüyorum speedtest yaptığımda. yer çapa/istanbul

ilk fatura gelince de buraya yazarım,
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.