Şimdi Ara

TTNET'ten uzak durun. AKK'sız tarife'ye geçiş imkansız. Sorumsuz firma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Artık tek kişi ya da birkaç kişi olayı düzeltmez. Hepimizi birleşip itiraz etmemiz lazım hız hepimiz için 1 Mbps olacak, şu anda 3 Mbps yetmiyorken... Ben BİMER, Cumhurbaşkanı ve BTK'ya yazdım. BTK, TTNet'e iletmiş onlarda "taahhüt süresince sizi etkilemeyecek, sonra kullanacağınız tarifede geçerli olacak deyip işin içinden çıktı. BİMER, talebiniz gerekli yerlere iletilmiştir dedi. Cumhurbaşkanlığı yanıt vermedi.
  • Peki bu butun ISS'leri kapsayan bir karar mi? Turk Telekom, BTK diger ISS; Superonline,Uydunet,D-Smart,Vodafone Net'e yaptirim getirir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 18 Kasım 2015; 3:24:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama etkileyebilir. Çünkü Türk Telekom herhangi bir karar çıkaracağı zaman BTK'ya onaylatıyor, BTK bunu bütün İSS'ler uygulamak zorunda diyebilir. İlk AKN konusunda öyle yaptılar.
  • evet arkadaşlar ttnet calışan arkadaşım var, 1 ocaktan itibaren 1mbit olacak aşım sonrası hızlar
  • Upload hizlari 2 mbit olup aknler arttirilacak,upload akn ye dahil edilecek, akn sonrasi hiz 1mbit olup sistemden dusurulecek. Mtu ise yaramayacakmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize mustahak kardeşim adamlar bize mal keriz gözüyle bakıyorlar bize 1Mbps bile çok ben olsam 512 düşürürüm hızı toptan iptaller olmadığı sürece AKK kalkmaz bu kadar net söylüyorum
  • Arkadaş güzel söylemiş. Gerçekten uzak durulması gereken bir firma. Senelerce kahrını çektim ben bunların. Her fırsatta birşeyler kitlemeye çalışmalar, yetersiz hizmet ve müşteri hizmetlerinin vasıfsızlığı. Aklı olan ya hiç yaklaşmaz...
  • Müşteri hizmetlerinde çalışan bir arkadaşım dediğine göre arayanları oyalayın arıza kaydı almayın sorun yoktur diye geçiştirin dediydi bir ara müdürleri öyle talımat vermiş türk milletini ttnet mahkum edecekler benden söylemesi
  • iTTnet abonelerin sabrını zati zorluyor. Uydunete ise tarifelere bakınca bu BTK ve Rekabet kurumu ne iş yapar?
     TTNET'ten uzak durun. AKK'sız tarife'ye geçiş imkansız. Sorumsuz firma

12 ay taahhüt %10... 24 ay taahhüt %20 indirim
     TTNET'ten uzak durun. AKK'sız tarife'ye geçiş imkansız. Sorumsuz firma

Haziran 2016' da iTTnet sözleşmem bitiyor. Diğer evinim önünde Uydunet var... iTTnet sözleşmem bitsin ilk işim evi taşıyıp Uydunete geçmek olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Kasım 2015; 15:05:09 >

• bende uydunete geçeceğim.Şimdilik ttnetten kurtulmak imkansız nisanda bitiyor taahhüt.Siz siz olun 12 aydan fazla taahhüt yapmayın
  • yalın adsl e 95tl oduyorum taahhut vermemek ıcın
    uydunet fıber olmadıgı ıcın mecbur ttnet
    ama geldıgı an 1dk durmam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.