Şimdi Ara

Tulpar T7 V21.2.1 17,3' bu laptop hakkında sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-2-1/ Bu laptopun işlemcisi 10850h ve ekran kartıda 2070 reflesh sürümü bildiğim kadarıyla 2070 maxq deil normal 2070 bu durumlarda 15200tl gibi bi fiyat gerçekten düşük gözüküyor malzeme olarak neden böyle acaba,kalite olarak casper gibi midir bilgi sahibi arkadaşlardan tavsiye ve fikirlerini bekliyorum.

• Bende monster bakıyordum ama facebookta girdiğim gruplarda çoğu insan ölü pikselden ve ışık sızmasından şikayet ettiği için vazgeçtim
  • Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    Bu özelliklerde 20binden aşağı laptop bilmiyorum söylediğin gibi bu iki sorunu yazıyorlar genelde
  • MSI GL75 LEOPARD 10SER-257XTR modeline bakabilirsin yada asus rog strix g17 g712lv-h7005 ekran kartları değişik ve işlemcileri 10750h. 15000 lira verip birde ekranla uğraşmak istemediğim için monsterı eledim şahsen
  • Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    Ekranlar genelde ıps olduğundan ışık süzmesi gibi şeyler oluyor ama dediğin msı da aşağı yukarı aynı fiyat ve ekran kartı ile işlemci bir düşük seri bide inceliği kafamı karıştıran durum çünki monster bildiğim kadarıyla bu modeli çok ince ısınma durumu ısıyı aktarma durumu daha çok olur gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.