Şimdi Ara

Tüm arayışlarımın ve cinnetimin sonucu: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
4
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aradığın quantum pc be hocam olsada bizde alsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @turuncu

kasa seçiminiz gayet güzel, ben de bunun 1 boy küçüğünü gd03 almıştım, bileşenleri soğutucuyu sığdırana stabil bir sistem kurana kadar marangoza bağladım :) konuyu detaylı yazmıştım ama dh yöneticileri silmiş sağolsunlar.

ekran kartı htpc için darboğaz malesef, hd5450 gibi giriş seviye bir kart bile soba gibi ısınıyor, low profile kartlar için özel soğutucular yok malesef, kendim manuel yapmak zorunda kaldım, bu arada kartınız video işleme özelliği varsa 3d vs için x2 gibi bir işlemci hayli hayli yeterli oluyor.

yazdığınız maliyette makul ucuza htpc olmuyor malesef :)

klavye olarak microsoft arc sipariş verdim, mouse olarak logitech in kanepede falan her yerde çalışan özel modelinden aldım.
    normal bileşenlere göre pahalı ama uzun pil süresi kompact oluşu nedeniyle kanepeden yöneilecek bir pc için çok fonksiyoneller.
    blackberry ya da uzaktan kumanda benzeri mini combo cihazlar da var ama bana pratik gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

@turuncu

kasa seçiminiz gayet güzel, ben de bunun 1 boy küçüğünü gd03 almıştım, bileşenleri soğutucuyu sığdırana stabil bir sistem kurana kadar marangoza bağladım :) konuyu detaylı yazmıştım ama dh yöneticileri silmiş sağolsunlar.

ekran kartı htpc için darboğaz malesef, hd5450 gibi giriş seviye bir kart bile soba gibi ısınıyor, low profile kartlar için özel soğutucular yok malesef, kendim manuel yapmak zorunda kaldım, bu arada kartınız video işleme özelliği varsa 3d vs için x2 gibi bir işlemci hayli hayli yeterli oluyor.

yazdığınız maliyette makul ucuza htpc olmuyor malesef :)

klavye olarak microsoft arc sipariş verdim, mouse olarak logitech in kanepede falan her yerde çalışan özel modelinden aldım.
    normal bileşenlere göre pahalı ama uzun pil süresi kompact oluşu nedeniyle kanepeden yöneilecek bir pc için çok fonksiyoneller.
    blackberry ya da uzaktan kumanda benzeri mini combo cihazlar da var ama bana pratik gelmedi.

Sevgili Sunshine

açıkçası ekran kartı, fan vs gibi detayları sığdırmakta sorun yaşamamak için özellikle matx anakart destekleyen bu kasayı aldım. Çünkü öbür türlü soğutma sistemi için ekstradan bir sürü masraf gerekiyordu. Açıkçası sistem dediğim gibi hdd hariç 700 TL'ye geldi. Kampanya takip edersen sistemi bu fiyata rahatlıkla alabilirsin. En azından ben bu fiyata mal ettim. Ve gayet makul oyun da oynatan 4-5 sene htpc görevini layıkıyla yerine getirebilcek bir sistem kurduğumu düşünüyorum. Ayrıca ekran kartı 3D ve tüm HD ses formatlarını destekliyor. Bu anlamda da gayet ideal bir seçim.

dediğim gibi kampanya takip ederk çok daha uygun fyata istediğiniz sistemi kurabilirsiniz.

• sanırım yanlı anladınız benim htpc var, işte resimleri
    bu kasa için ekran kartı çok havasız kalıyor kart ve board u değştiricem.

Tüm arayışlarımın ve cinnetimin sonucu:

Tüm arayışlarımın ve cinnetimin sonucu:
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.