Şimdi Ara

Turk Serverlari Birleşsin Online Sayısı Artsın !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu piyasada yeni olabilirim ama benim umudum var neden olmasınki ?

şuanda 1 adet sunucum var mu online için 2 nci sunucumuzun calışmaları devam ediyor 1 fun 1 retail server açma taraftarıyım fun serverimiz online yaklasık 3 4 turk 15 16 yabancı oyuncumuz var..

birleşme.. neden olmasın tekliflere açığım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevinityProtech

bu piyasada yeni olabilirim ama benim umudum var neden olmasınki ?

şuanda 1 adet sunucum var mu online için 2 nci sunucumuzun calışmaları devam ediyor 1 fun 1 retail server açma taraftarıyım fun serverimiz online yaklasık 3 4 turk 15 16 yabancı oyuncumuz var..

birleşme.. neden olmasın tekliflere açığım:)

Güzel fikir aslında ama saglam 2. sunucu olabilir de güvenilcek yok
  • ilk önce insan kendine güvenmeli ki ben güveniyorum ve yapabileceğimi biliyorum..
    kullanıcıların güvenide zamanla oluşur.. yeni açılmış bir oyun sunucusu bebek gibidir önce emeklemeye sonra yürümeye ve koşmaya başlar bir çok türk sunucusu emeklemeden koşmaya calışmış ve batmıştır bu aşikâr birşey nerede nezaman ne yapacağını bilmelisin benim yürüme zamanım şuan ama ben halen emekliyorum.

dediğim gibi 1 sunucum zaten şuan açık benim 2 nci sunucumda açık test ediyoruz herşeyini retial bir sunucu olacağı için hataya mahâl veremeyiz.. Retial sunucu için iyi bir birleşme teklifi gelirse neden değerlendirmiyelim? benim daha çok işime yarar birleşme neticede ben sadece mu online sunucularında hizmet vermiyorum farklı oyun sunucularımda bulunmakta onlara daha çok zaman ayırabilir oyunlardaki hataları daha çabuk giderebilirim.
  • Hep aynı hikaye yaz geldi yeni server yeni insanlar yeni gelen userler birleşme gruplaşma vs hiç inandırıcı deil aksine can sıkıcı artık oyunu server brak konusu bile artık can sıkıcı oldu
  • hala muonline oynanıyo mu ya :) en son 97d vardı ben oynarken neler çıkmıs ya :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.