Şimdi Ara

Türk Telekom dan Yeni Magnet Tarifeler! (Taahhüt yok) Sınırsız İnternet 389₺ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
10
Favori
34.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Mahrumiyet bölgesi desenize. Talep oluşturup dilekçe falan verin ya da btk ya yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magnet limitsiz tarifesi bu tarifeye nasil gecebilirim telekomu aradim ama hangi islem yapacam olmadi kapattim

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    En yakın Turk Telekom Ofis veya Bayiisine giderek,altyapım yok. Turk Telekom 4.5G Magnet istiyorum diyin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MobilRadar kullanıcısına yanıt

modem bizde yok diyorlar hepsi

• Bu tarifeye geçmek istiyorum. Ama tarife fiyatları pahalı. Ayrıca taşınabilir modemi ayrıca alsak olmaz mı? Niye illaki türk telekomda alıyoruz?

• wolf silver W kullanıcısına yanıt

Valla banada lazım ama uçmuş fiyatlar.

• Merhaba, bilgisi olan varsa rica edicem. Altyapısı olmayan yerlerde telekomun hizmete sunduğu magnet hizmetinde 4.5g bağlantı mı oluyor normalde? Yani mobil wifi ile aynı mantık mı? Adamlar altyapı olmayan binama altyapı gelene kadar magneti de veremiyor uygun değil diyerek. Aynı şekilde mobil wifi da mı uygun olmayacak, aynı b.ku kullanmıyor mu bu teknosacell mobil wifi falan. Turkcell de superbox vermiyor. Başka firmalar zaten altyapı yapamıyor turktelekom haricinde. Nasıl bir şeref.iz döneme denk geldim anlamadım

• kemalkonya K kullanıcısına yanıt
    Cep magnet tarifeleri verilebiliyor. Aldım kullandım. Cihazı kendiniz almalısınız. Ben bir ay kullandım altyapı geldi. Fakat öyle aman aman hız yok. Zaten 4.5 g de yoktu adresimde 7-8mbps hız alıyordum bazen internet gidiyordu bile

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sorguladığımda 4g görünüyor etrafımda. Ya şu lanet internetsizlikten kurtulayım işlerimi halledebileyim derdindeyim. Biraz önce telekom aradı yine bilmem kaçıncı kayıt oluşturmama istinaden. Mobil altyapının uygun olması koşuluyla verilir altyapınız gelene kadar. Telekom il müdürşüğünün telefonunu verdi ulaşın dedi, sorguluyorlar orda adresi maalesef veremiyoruz diyorlar zaten. Telefondaki simlerle bunlar ayrı baz kullanıyor demişti turkcell de. Vallahi nasıl bir çıkmaza düşüldü anlamıyorum artık

• 4 sene önce binada adsl altyapısı vardı, nolduysa altyapı gitti. Bidaha gelmedi.. İlk zamanlar superbox kullandım fiyat ucunca kapattım. Şimdi magnet için iki senedir uğraşıyorum. Defalarca gittim bayilik lere ama yardımcı olmadılar. Kendisi ile çelişen bir firma bu ttelekom.. Suriyeli olsak işimizi çoktan çözdürürdük. Türküzya, bizi sallayan yok.

• ilker369 kullanıcısına yanıt

Sizde gelişme varmı kumbağ için?

• Baz istasyonun fibere bagli olma sarti var diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.