Şimdi Ara

Türk'üm ve bu her unvandan üstündür!. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ırkçı değilim ama TÜRK olmak bi başka ya
  • Banane dayı? Lys ile ne alakası var senin türklüğün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 29 Haziran 2015; 2:15:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koncuyyacina

Ne rusu be tabi ki Türk dicem
    ayrıca arastır bi canım o alman amerikan herneyse bilimlerinin temeli kime dayanıyor kim bulmuş? Ondan sonra gel konuş

Kardeşim bende TÜRKüm ama bunda övünülecek bir şey yok farz et ki yunan olarak doğdun ne olacak yani, ben bu alman örneğini onların bizden üstün olduğunu ifade etmek için kullanmadım sadece senin üstün olduğun(!) ırkla diğer ırkı kıyasladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: death stroke

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur Müslüman diye arkadan bıçaklayan araplarla da dostluk olmaz

Osmanlıyı Şah İsmail le harbinde de srtından vuran Türkmenlerdir bunu nabıcaz???
  • aMACHİNE kullanıcısına yanıt
    Kardeş onlar su an önde olabilirler ama bizden (ç)aldıkları bilimle öyleler. Türkler çagın hakimiyken huzur vardı şimdi huzuru mumla arar olmadık mı Allah aşkına her gün ölümle uyanıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur Müslüman diye arkadan bıçaklayan araplarla da dostluk olmaz

Tarihini okuldaki tarihçisinden öğrenmiş bir birey(!) daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: casaryus

quote:

Osmanlıyı Şah İsmail le harbinde de srtından vuran Türkmenlerdir bunu nabıcaz???

Tarihi çarpıtma cahil. Savaş'ın nedenlerine bakarsan eğer:
    Safevi Devleti'nin, Orta Asya'dan gelen Türkmenler'in Anadolu'ya girmesine engel olması.

Ayrıca ihanet eden Kürtlerdir. Ne hikmetse :) Bonus Savaş'tan sonra Yavuz Sultan selimin yazdığı mersiye:

kürde fırsat verme ya rab
    dehre sultan olmasın.
    ayağını çarık sıksın
    asla iflah olmasın.

vur silleyi, al haracı
    karnı bile doymasın.
    ol çeşmeden gavur içsin, rum içsin
    kürde nasip olmasın.

• aMACHİNE kullanıcısına yanıt
    Tarihi nerden öğrendiği (!) belli olmayan insan

• “Ey insanlar! Muhakkak ki biz, sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve sizi millet millet, kabile kabile yaptık ki, tanışıp kaynaşasınız. Allah katında en şerefliniz Ondan en çok korkanınızdır.”
    (Hucurat suresi, 13)

Hz. Muhammed (s.a.v) bu konuda Veda Hutbesi,nde şöyle buyurmaktadır: Müslüman Müslüman'ın kardeşidir. Böylece bütün Müslümanlar da kardeştir. Allah katında en hayırlınız, Allah'tan en çok korkanınızdır. Arab'ın Acem'e, Acem'in de Arab'a, sarı ırkın siyah ırka, siyah ırkında sarı ırka üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takva iledir.

ve dediğinin yanlış bi şey olduğunun birçok kanıtını gösterebilirim sana kardeşim. Hayırlı sahurlar...
  • ''Kişi kavmini sevmekle suçlanamaz.''

• Adamsın

• quote:

Kardeş onlar su an önde olabilirler ama bizden (ç)aldıkları bilimle öyleler. Türkler çagın hakimiyken huzur vardı şimdi huzuru mumla arar olmadık mı Allah aşkına her gün ölümle uyanıyoruz

Sen de çalsana evladım, hadi başla ufaktan. NASA'nın projelerini birer birer çalmaya başla.

Bilim çalınmaz, ilerletilir. Sen ilerletemediğin için elin oğlu ilerletti. Kabullen, çamura yatma. Yada aynen böyle çamura yatmaya devam et ama sonra neden gelişemiyoruz diye de zırlama. Sen" TÜRK OLMAK BİZE YETER" kafasında devam edersen zaten ne bilim yapabilirsin ne de felsefe. Türk olmak bir niteliktir, soyu diğer ırklara kıyasla çok öncelere dayanan ve büyük imparatorluklar çıkarmış bir ırktır. Ama senin kafandaki insanlar bu şekilde devam ederse malesef Türklük de yerinde sayacak. Sizin kafanızdaki insanlar sokakta çok fazla, hatta lise döneminde genelde bu kafadaki insanlar bir baltaya sap olamayıp ülkü ocaklarına üye olup karı kız meselesi için adam döven tiplerdi.HHala ülkü ocakları o şekilde mi bilmiyorum ama eğer öyle devam ederse ülküsünden de sapmış olacak zamanla.

• Bilm adamlarımız daha bi projeyi bitiremeden şehit ediliyor, o kadar içine sızmışlar ki bebek katili yakında özgür bırakılacak ve halkı dinleyen yok. Bir kaçkarı kızdı için Ocağı kötüleyemezsin Ocak geçmişte hem İslama hem de vatana çok hizmet etmişliği var ve hala etmeye çalışıyor
    ben sana Türk olmak yeterli demedim üstün dedm. Mankurtlaştırılıyoruz ayrıca Türkün beyazı zencisi yoktur Türk Türk'tür

• quote:

Bilm adamlarımız daha bi projeyi bitiremeden şehit ediliyor, o kadar içine sızmışlar ki bebek katili yakında özgür bırakılacak ve halkı dinleyen yok. Bir kaçkarı kızdı için Ocağı kötüleyemezsin Ocak geçmişte hem İslama hem de vatana çok hizmet etmişliği var ve hala etmeye çalışıyor
    ben sana Türk olmak yeterli demedim üstün dedm. Mankurtlaştırılıyoruz ayrıca Türkün beyazı zencisi yoktur Türk Türk'tür

terbiyesiz troll seni. anlamıyo muyuz dalga geçtiğini? arkadaşlar bunun dediklerine inanmayın başka forumda görüyorum trolldür bu. dediklerinde bi mantık yok zaten.
  • spiritmagie S kullanıcısına yanıt
    Troll falan değilim bu biir alışmışsınuz trol da trol iki git araştır kitap oku biraz sonra anlarsın.
    Ne mutlu Türk'üm DİYENE!!!

• koncuyyacina K kullanıcısına yanıt
    bilimi çalmak nedir ne saçmalıyorsun sen? Bütün o bilimsel gelişmeler avrupada da zor şartlar altında gerçekleşti. Dünya dönüyor diyenler yakıldı. Orada çok mücadele verdiler en sonunda reform gerçekleşti. Biz de o sırada şeyhülislamın yayınladığı fetvalara bakıyorduk olan bu. Sanırsın bizdekiler atomu parçalıyor adam da çalıyor onu. Yok öyle bir şey adam bir ömür harcıyor bir şey bulmak için.
  • Türk olmak da Kürt olmak da bir bok değildir. İnsan olmak önemli olan ve siz bu ırkçı saçmalıklarla insanlığın yanına dahi yaklaşamazsınız.
  • Yine fasistler dolusmus. Anca boyle klavye basinda, internet elinizin altindayken bilgilisiniz. Iki sey sorunca konu degistirirsiniz. Olum ne otagi ne cadiri lan? Cag atladik cag. Cin seddinde goruseceklermis. Sen burdan hazan golune gidemezsin ne cin seddi? Yok universitede toplanacaklarmis. 1 gram beyin varsa biraz bilginiz ve kendinize guveniniz varsa toplama kampi yapmayin. Isteyen gelsin. Amk cahilleri. Unutmadan; YASASIN KOMUNIZM! Biz sadece forumda degil; meydanlarda, kursulerde, cadde de, emegin oldugu dunyanin dort bir yanindayiz. YASASIN KOMUNIZM YASASIN HALKLARIN KARDESLIGI! KAHROLSUN FASIZM! Hepinizi temizleyecegiz, az kaldi. Hadi simdi gidin, biyiklarinizdaki kimizi temizleyin.

• Varları yokları FAŞİST.TÜRK gördüklerinde faşist.Sen kimsin lan.Hala biji biji nidalarıyla ormana,dağlara s*çıyonuz medeniyetsizler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.