Şimdi Ara

Türk Yayıncıların Flame Yapması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnanılmaz derecede rahatsız edici. Şimdi bakıyorum en fazla izleyicisi olan yayınlara.

1-Levo: Flamer,toxic herif. Kendi kafasına göre yenildiği her maç takımındaki 4 kişi feeder. Kazandığı tüm maçları kendisi taşıyor. Klasik ergen tripleri.

2-Theokoles(Mami): yazamamış olabilirim. Levo kadar flamer biri kendisi.tek farkı ana avrat sövmüyor. Yayıncılık işinde para olduğunu gördü 2 güne bir 12 saatlik yayın açıyor.

3-HzYasuo: Flamer,ana avrat küfür eden biri.

4-Capone: yayın yaptığı sıralar aynı şekilde acımadan Flame atan bir karakterdi. Oyununu begensem dahi ağzı leş.

Aklıma gelenler bunlar. Bi Cognac izliyorum tatlı tatlı oynuyor flame de yapmıyor. İngilizcem yok, izlediğim şeyi anlamak istediğim için Türkçe yayın izliyorum. Sizin de öneriniz varsa,al izle dediğiniz seve seve takip ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk olarak beğendiğim tek yayıncı linustheafro. Aklı başında okuyan adamın farkı belli oluyor :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LinusTheAfro kadar efendi ve ciddi birini görmedim. ADC main arkadaşın güzel oynuyor. Oynarken anlatıyor.
    Sorulara cevap veriyor.

Ünlülerde ise en sağlamı ve dosthane yaklaşımı olan Thaldrin.

Bu iki kişi haricinde kimseyi izlemiyorum.
  • Oyuncu kitlesinin çoğunluğu flame yapıyor zaten. Yayıncılara özgü bir şey değil.

Düşük seviye insanlar kendileri gibi düşük seviye kişileri desteklemek ister.
  • Thaldrin yayın açtığında diğer hiçbir kanalı izlemem genelde.

Diğer zamanlarda ise 3-5 dk bakıyorum

Levo konusundada adını orda burda duydum en az 10 kere yayınını açtım ne zaman açsam riven ile feedlerken görüyorum takıma sövüyor anlamış değilim tamam güzel oynamak zorunda değilsinde insan mainim dediği champ ı bu kadar mı kötü oynar sürekli ?
  • Oksi abim var dünya zed birincisidir kendisi

• Thaldrin ve Cihad Kiriş i takip ediyorum ben. İkisinin de yayınları gayet eğlenceli geçiyor. Cihad arada kötü oynayıp sövüyor ama kesinlikle rahatsız edici değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Oyuncu kitlesinin çoğunluğu flame yapıyor zaten. Yayıncılara özgü bir şey değil.

Düşük seviye insanlar kendileri gibi düşük seviye kişileri desteklemek ister.

Kanka birkere karşıma gelmiştin yayında lee sin oynuyordum lee sin bottan çıkmıyor amh diyip küfür etmiştin zaten adc sığır tarzinda cümleler kurmuştun herkes yapıyor sende bende o da buda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurduğun cümleyi hayatım boyunca kullanmadım bile.
    Sığır kelimesini de kullanmam, ama yayında yanımdaki nişancıların hareketleriyle dalga geçmişimdir en fazla, eğlence amaçlı. nihayetinde oyunda hakaret olarak yazacağım en büyük kelime "çok kötüsün" falan olabilir.
    Onun dışında oyun içinde asla flame yapmam. Bütün insanlar birleşip beni delirtmeye çalışsa da kendi otokontrolümü sağlayabilecek bir zekaya sahibim.
  • cognac ve thaldrin izlerim genelde. theo da bana o kadar itici gelmiyo açıkcası onu da izlerim denk geldikçe (çok çabuk tilt oluyor flame yapar ama küfür ettiğine denk gelmedim. amumu diyo küfür yerine :D ) ama yayınlarında eğleniyorum açıkçası. bir de bu aralar Ruve açmaya başladı gece ilerleyen saatler de. o da milletle dalga geçerken bayağa eğlendiriyor.
  • Türk hiçbir yayıncıyı izlemeyin. Gidin froggen veya shiphtur izleyin. İngilizce bilmeseniz de bir şeyler kaparsınız.
  • İngilizce küfürleri kuul bulanlar laf ediyor hahaha

• BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    yayın dışı toxic linus.
  • flame için hem hakılar hem haksızlar, yazı olarak az yazıyolar o iyi bişey, ama haklı olmaları da şundan, cidden kitle ve 1 kişinin 4 kişiyi sırtlama olayı bitiriyor işi

• herkes burda yayıncıları gömmüş. ben de normal de gömerim ama şöyle de bi olay var ingilizce bi şekilde flame atınca türkçede ki gibi olmuyor.yani dil farkı etkeni var. kültürden de kaynaklı bize ekranda izlediğin adam efendi olmak zorunda algısı var ama aslında orası onun kişisel bi kanalı ve kuralları kendisi belirler.biz de küfürler belki biraz daha kulağa itici geldiği içindir yani çoğu yayıncı flame yapıyor twitchte.Tyler1 ın türk versiyonunu düşünemezsin yani ama adam narsistliği komikliğe dönüştürdüğü için seviliyor.Türkçe de bunun mümkün olabilceğini düşünmüyorum.

edit:imla
  • Maalesef tesbitler doğru.
  • Linus theafro
    Apopis
    Adanielol
    Evenstar

bu yayıncılar iyi oynarlar ve oyunu anlatırlar.
    Apopis biraz küfür eder ama takım feedlese bile elinden geleni yapmaya çalışır. özellikle ekibi ile girdiği maçlardaki kouşmalar çok eğlenceli oluyor.
    Adanielol genelde ormancı oynar. çok konuşmaz sakindir. Sorularınıza mümkün olduğunca cevap verir.
    Evenstar midliner. efendi bir arkadaşımızdır.

bu yayıncıları takip edin arkadaşlar. vakit kaybı yaşatmazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.