Şimdi Ara

Turkcell LİMON artarak devam ediyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell'in kurumsal hatlarında heryöne 600 Dakika paketlerine uyguladığı Limon (+5000 dk turkcell yönüne) kampanyası küçük iki değişiklikle devam ediyor.

Yeni kampanya 31 Aralık 2009'da bitiyor, fiyat değişmiyor, yani 79 TL tüm vergiler dahil.

600 Dakikalık heryöne dakikalar 1000 dk , Turkcell yönüne ise 10000 dk olacak. (5000 şirketiçi, 5000 şirketdışı)

Darısı (tekrar) bireyselin de başına :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccelebi -- 17 Haziran 2009; 22:58:13 >

• Bireysele yaparsa güzel olur..
  • süper haber

link vermen mümkün mü aradım taradım bulamadım sitesinde...
  • Turkcell' den kurumsal müşterilere iletilen mail aşağıdaki şekilde, Bugün akşam saatlerinde geldi. Sanıyorum bir iki güne kadar sitede de yayınlanır.

CEPTE LİMON FERAHLIĞI ARTARAK DEVAM EDİYOR!

Kurumsal Limon Kampanyası 31.12.2009’ a kadar uzatılmıştır.
    Ayrıca 27 Haziran 2009 tarihinden itibaren Kurumsal Limon Kampanyası’nda aşağıdaki 2 büyük yenilik devreye alınacaktır.
    • Turkcell yönüne geçerli 5.000 dakikaya, şirket hatlarınızı aramak için kullanabileceğiniz 5.000 dakika eklenecektir.
    • Diğer yönleri aramak için geçerli 600dk, 1000dk’ya yükseltilecektir.
    Paket fiyatı değişmeyecektir, tüm vergiler dahil 79 TL’dir.

Yeni Kurumsal Limon:
    Ayda sadece tüm vergiler dahil 79 TL’ye (aynı fiyat) Tüm Turkcell’lileri 5.000 dk, şirket hatlarını 5.000 dk ve diğer her yönü 1.000 dk arayabileceksiniz.

Önemli Not: Heryöne Kontratlı, İşteCep, BlackBerry kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan aboneler ve Dijital FCT, ANalog FCT , Ofis çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları Kurumsal Limon Kampanyası’ndan yararlanamamaktadır.

Bilgnize sunarız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.